2 Mayıs 2016 Pazartesi

OJE İNCELEMESİ #27 : RİVAL DE YOUNG 03 BE A STAR

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size Rival De Young marka bir ojeden bahsetmek istiyorum. Bilmeyenler için hemen belirteyim bu marka Rossman mağazalarında satılıyor.  Ojemiz bu markanın Queen Of The Night serisine ait bir oje.

Önce şişeden bahsedeyim oldukça büyük be tombulca bir şişesi var. Kapak kısmı da gayet büyük ama fırçası normal fırçalardan. 8 ml lik bir şişe bendeki başka boyutları var mı bilemiyorum bazen bu tarz süslü ojelerin daha minik çeşitleri de oluyor ama ben mağazada bu seriden görmedim.

Ojeye dıştan baktığınızde şeffaf bir ojenin içerisinde çeşitli şekiller varmış gibi görünüyor. Normalde de bu tarz süslemeye yönelik ojelerde böyle olur. İçerisinde iki çeşit desen var  adına da uygun olarak yıldız şeklinde olanlar ve bir de minik minik noktacıklar şeklinde olanlar.

Ben oje süsleme ile ilgilenen başka bloggerlarda bu yıldız şeklinde olanların tek tek ayrılarak da farklı süslemeler yapıldığını gördüm ama benim tırnağıma uyguladığım tamamen rastgele normal oje sürer gibi sürdüğümde oluşan desen. Normal rakı beyazı bir ojenin üzerinde kullandım kırmızı beyaz gayet güzel durdu diye düşünüyorum.

Sürüşünde be kullanmasında normal ojelerden hiçbir farkı yok. Sürerken sadece desenlerin bir yerde toplanmamasına dikkat etmek gerekiyor. Bazen fırçanın ucuna toplu halde gelip tırnağa da aynen öyle yapışabiliyor. Bu nedenle fırçayla ayırmak ya da üzerinden birkaç kez geçerek ayrılmalarını sağlamak gerekebiliyor. Çıkarırken tabii her pırıltılı ojede olduğu gibi biraz zorluyor ama gülü seven dikenine katlanır malum.


Özellikle gece kullanımına uygun olduğunu ne bileyim özel günlerde cicili biçili giyindiğinizde kullanmak için çok hoş çok güzel bir oje olduğunu düşünüyorum umarım alıp denersiniz.

 

REEC.

2 yorum:

  1. yıldızlar ne kadar güzel gözüküyor :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. evet gerçekten cok sıklar aslında ayrı ayrı da tırnak süsleme de kullanıp cok güzel desenler yapanlar da var

      Sil