26 Nisan 2016 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ #86 : AVON COLORTREND KAJALSTICK

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size bir süredir kullanmakta olduğum bir göz kaleminden bahsedeceğim. Ben aslında renkli göz kalemlerini çok severim fakat gözlük kullandığım için çok fazla belli olmadığını düşündüğümden pek kullanmıyorum. Geçenlerde bir arkadaşım hediye edince bu kalemi vesile ile bol bol deneme ve kullanma şansım oldu.

Göz kalemi Avon markasından ve bu markanın Color Trend serisinden. Ben de bu serini rujlarından vardı daha önce ama göz kalemini denememiştim. Kajal stick diye yazıyor üzerinde fakat ben numara göremedim numarası varsa da kusura bakmayın ben bilemediğimden yazamıyorum buraya.


Kalemimiz tam bir gri renk ve gerçekten çok güzel bir  ton. Gri renk bazen çok soluk olur bazen çok koyu olur bazen de bildiğin eski soba borusu boyası rengi olur ya ben bu durumlara hep sinir olurum ama bu renk tam kıvamında J

İçinde kendinden hafif pırıltılar var ama düğün makyajı modun da falan değil ışıkta hafif ışıldayacak kadar. Kalem form olarak da bildiğin kurşun kalem gibi. Çevirmeli değil eski usul kalem traşla açılanlardan ki ben bunları tercih ediyorum. Kapağı da şeffaf yapılmış bu da çok iyi olmuş böylece kalemlerimi sakladığım kupanın içeresinde aramadan kolayca rengini görüp alabilmemi sağlıyor.


Yapısı ne çok yumuşak ne çok sert değil göz kapağında kolayca sürülecek kadar yumuşak ama hemen bitecek ya da hemen açmak gerekecek kadar eriyecek kadar yumuşak değil. Göz kapağıma çok rahat birkaç kat sürebiliyorum. Ve her sürdüğümde rengi daha da güzelleşiyor. Bu seriden kalemlerin başka renklerine de kesinlikle bakmayı düşünüyorum.
 
 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder