22 Nisan 2016 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #85 : BENRİ MAKYAJ TEMİZLEME DİSKİ

Merhaba arkadaşlar;
 
Bugün size Bir makyaj temizleme ürününden bahsedeceğim. Benri markasını sanırım artık herkes biliyor ve hatta indirimlerde bol bol stokluyor. Ben çok fazla stoklamaktan hoşlanmıyorum ama geçen indirimlerden birinde daha uyguna almış olayım diye kendime pamuk alırken daha önce kullanmadığım bir çeşidini gördüm ve aldım. Bu çeşit Benri pamukların peeling etkili olanı.
İçinizde daha önce görüp deneyen var mı bilmiyorum ama ben ilk kez denk geldim ve bir paket alıp denemeye başladım. Ürün bildiğimiz poşet ambalajda ve üzt kısmında ipli bağlama özellikli bir ambalajda satılıyor. İçerisinde elips ya da oval diyebileceğimiz bir şekilde 40 adet disk var. Bu sayı bence gayet her gün kullansanız bile bir ay yeter ve artar bile.
 

Pamukları çift taraflı gibi düşünebilirsiniz. Bir tarafı bildiğimiz makyaj temizlemede kullandığımız disk pamuklardan. Diğer tarafı ise yine aynı pamuğun üzerinde minik minik mavi noktacıklar çıkıntılar bulunan hali. Pamuk dikişli değil önce onu belirtiyim çünkü dikiş konusuna dikkat eden arkadaşlar var biliyorum.
Üzerinde mavi noktalar olan bölümü tabiiki peeling yapan bölüm çok sert ya da çok deformE edici çıkıntılar diye düşünmeyin. Çok minik minikler ve yüzünüzü temizleme suyunuz ya da yağınızla silerken bunlarda hafifçe masaj yapıyor hafifçe cildi hareketlendiriyor diyebilirim. Benim cildim çok hassas değil ben de herhangi bir olumsuz etki yaratmadı. Ama tabii her gün ya da kısa aralıklarla kullanmadım genelde aklıma geldikçe ya da en az haftada 1-2 kez kullandım.

Çok öyle aman aman bir farklılık bir muhteşem değişiklik oldu diyemem tabiiki ama hafif bir peeling yapmak istediğinizde ayrıca bir krem ürün ya da temizlik ürünü kullanmak istemediğinizde kullanabileceğiniz pratik bir ürün. Ben memnun kaldım bundan sonra indirimlerde bir pakette bundan atarım sepetime. Size de bir denemenizi arada bir almanızı öneririm.
 
REEC.

2 yorum:

  1. bende sadece ve yuvarlak olanlarını kullanıyorum severek :D

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. ben debunu ilk kez aldım ama güzelmiş sürekli olmasa da arada indirimlerde bi paket alır atarım...

      Sil