13 Nisan 2016 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #82 : ARKO NEM İNCİR VE GREYFURT

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size çok çok beğendiğim ve son zamanlarda sürekli çantamda bulundurduğum bir kremden bahsetmek istiyorum. Arko firmasının daha önce de pek çok kremini kullanmıştım. Fakat incir ve greyfurtlu olanını ilk kez denedim ve bayıldım.

Her zamanki klasik ambalajında tüp formunda benim kullandığım çeşidi fakat kutuda olanı da var sanırım. Boyutu benim gibi sürekli kremlenen ve krem çıkardımıydı etrafındaki herkesi de mutlaka kremleyen birisi için çok ideal. Tabii eğer benim gibi değilseniz belki de siz bir ufak boyunu alsanız daha iyi olabilir.

 

Öncelikle benim en en en çok bayıldığım özelliğine yani kokusundan bahsetmek istiyorum. Harika kokuyor daha çok greyfurt kokusu baskın olmasının yanında ayrıca çok hoş meyve kokusu da alıyorsunuz ve bu çok güzel bir koku ortaya çıkarıyor. Ve kokusu da oldukça kalıcı nemi elinizde olduğu sürece kokusu da burnunuzda kalıyor diyebilirim.

Yapısı çok akışkan değil sıktığınızda hemen elinizden kayıp gitmiyor ki ben böyle tercih ederim. Pek losyon gibi olan ince yapılı kremleri sevmiyorum o nedenle bu tam benlik olmuş oldu. Rengi açık mavi gibi açık yeşil gibi bir renk. Aşağıda size resimde göstermeye çalıştım. Neden bilmem renginin değişik olması hoşuma gitti bana gerçekten meyveli olduğu hissini daha fazla sağladı. Benim cildim tarafından çok kolay emildi çok da güzel nem verdi. Gerçi mutlaka herkeste farklı olacaktır. Ben elimdeki nem hissini uzun süre kaybetmediğim için sürekli yenileme ihtiyacı duymadım en azından onu söyleyebiliri.

Çok beğenerek kullandığım ve bittikçe mutlaka yenisini alacağım bu kremi hepinize tavsiye ederim.


REEC.

2 yorum:

  1. karma cildim var benim için uygun olur mu ayrıca fiyatı ne kadar?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. benımde cıldım yağlıya donuk karma ben gayet güzel kullandım fiyatına gelınce ben mıgros ındırımınde yarı fiyatına almıştım 2 yada 3 tl gıbıydı böyle bır ındırımı de yakalarsan bır dene bence

      Sil