11 Nisan 2016 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #81 : DR.EA AYAK KOKUSU ÖNLEYİCİ SERUM

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size değişik bir üründen bahsedeceğim. Aslında bu ürün bana firma tarafından denemem için gönderildi benim bu tarz bir üründen haberim yoktu yani daha önce hiç kullanmamıştım. Fakat bütün gün ayakkabının içerisinde kalan zavallı ayakcıklarım için gerçekten de ihtiyacım olan bir üründü.

Girişten ve başlıktan anlayacağınız üzere bugünkü ürünümüz ayak kokusu önleyici bir serum. Ürün güzel bir pakette hazırlanmış. Paketin içerisinde 6 adet serum ve bir çiftte çorap bulunuyor. Patik çorap şeklindeki çorapları uygulamadan sonra giyim ayaklarınıza iyice etki etmesini sağlıyorsunuz.Dediğim gibi 6 adet plastik ambalaj içerisinden serumları tek tek ayırabiliyorsunuz. Ben kullanırken bir serum iki ayağım için de yeterli geldi o nedenle her uygulama için sadece bir serum kullandım. Serumlar yağ gibi bir yapıda ve değişik bir kokusu var. Kokuya karşı çok hassas olan kişiler için kullanmak biraz zor olabilir. Bana baharatlı yağları hatırlattı kokusu baya belirgin bir koku. Ben kullanırken çok rahatsız olmadım yani en azından kullanmamı etkileyecek kadar olumsuz bir durum yok.Ayaklarıma iyice yedirerek masaj yaparak uyguladım. Beş on saniye bekleyip azıcık emmesini çok yağlı halinin geçmesini bekledikten sonra paketteki çorapları giyip talimatnamede belirttiği üzere iyice emilip kuruyana kadar bekledim. Herhangi bir yanda ya da rahatsızlık vs söz konusu olmadı. Kullanım sonrası herhangi bir tahriş ya da alerji vs de görmedim. Ama her zaman belirttiğim gibi benim cildim çok hassas ya da alerjen değildir.

Gelelim etkisine; ben bu tarz bakım işlemlerini ancak haftada bir yapıyorum dolayısıyla da bu bakımı da haftadan haftaya uyguladım ve oldukça soğuk günlerde bot giydiğim zamanlarda kullandım. Sonuç olarak 2 ya da 3 gün gerçekten de ayaklarımda güzel bir koruma sağladığını söyleye bilirim ama 3.günden sonra ürün bende etkisini kaybetti. Ama dediğim gibi bot değil ayakkabı ile kullanımda sanırım değişebilir. Bence 2 günde gayet iyi bir süre bu nedenle kullanabileceğim bir ürün olduğunu düşünüyorum.

İçinizde kullananlar var mı? Deneyimlerinizden bana da bahsedermisiniz?

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder