1 Nisan 2016 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #78 : FLORMAR GÖZ KALEMİ ULTRA BLACK


Merhaba arkadaşlar;

Bugün size Flormar markasından bir göz kalemi. Benim göz kalemleriyle ilgili beklentilerim biraz fazla oluyor maalesef. Hem renginin çok koyu siyah olmasını hem çabuk sabitlenmesini hem de kalıcı olmasını istiyorum. Ama hepsini birden istiyorum. Henüz bunların tamamını birden yapan bir kalem bulamadım. Arayışlarım devam ediyor ve bu aramalar içerisinde denk geldiğim beğendiğim kalemlerden biri de bu kalem oldu o nedenle yazısını yazmak istedim.

Kalemin ismi Ultra Black ve gerçekten de rengi tam bir siyah. Biliyorsunuz siyah diye aldığımız kalemler bazen grimsi bazen kahveye dönük olabiliyor ama bunun rengi tam koyu bir siyah tonu. Sürüşü yumuşak göz kapağını tahriş etmiyor. Gayet kolay sürülüyor ve göz kapağına hemen renk verdi bir sıkıntı yaratmadı.

Ben gözlük kullanıyorum ve gün içinde gözümle de çok oynarım. O nedenle kullandığım kalemin çabuk sabitlenmesi ve çok çabuk dağılmaması benim için çok önemli. Bu kaleminde nispeten bu açıdan güzel olduğunu söylemeliyim.

Henüz tam olarak istediğim ürünü bulamadım o nedenle bana önerebileceğiniz bir kalem varsa yorum olarak bırakırsanız sevinirim.

 

REEC.

 

2 yorum:

 1. essence asansörlü kalemlerine bi şans verin derim sevgili fangirro
  ben çok memnunum, yumuşacık, herhangi bir alerjiye yol açmadı gözlerimde(cildim olduğu kadar sağolsun gözlerimde alerjiktir.)
  flormarın kalem sizin denediğiniz formdaki ürünlerini nedense denemedim hiç. ancak onun keçeli eyeliner şeklinde olan eyelinerlerini çok beğeniyorum.
  sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. öneri için çok teşekkürler sanırım hç denemedim en azından hatırlamıyorum essence kalemleri hemen listeme alıyorum

   Sil