28 Nisan 2016 Perşembe

OJE İNCELEMESİ #27 : NO : 01-SNOW WHİTE

Merhaba arkadaşlar;

Bugün Note firmasından sahip olduğum ilk ve tek ojeden bahsetmek istiyorum. Ben bu markanın hiç ojesini kullanmamıştım fakat bir hediyeleşme etkinliğinde arkadaşım hediye edince bir deniyim dedim.

Oje büyükçe bir şişede sunulmuş şekil itibariyle klasik sayılabilecek bir dizaynı var şişe üzerinde siyah yazıyla marka ismi yazılmış sadece. Rengi hem numarası hem ismi var 1 numaralı snow white rengi bendeki yani kar beyaz rengi.

İsminden de anlaşılacağı üzere beyaz bir renk tam olarak rakı beyazı denecek tonda diyebilirim. Ben aslında açık renkleri pek kendime yakıştıramam daha çok ince ellilerde ince parmaklılarda bu tarz renklerin güzel duracağını düşünürüm. Ama sürdüğümde çok fazla görümü tırmalamadı çok rahatsız etmedi.

Kesinlikle günlük kullanabileceğiniz klasik bir renk tek katta açık ikinci katta ise tam tırnağı kapatan bir renk elde ediyorsunuz. Nispeten çabuk kurudu ve ayrıca şöyle bir şey fark ettim ki kuruduktan sonra da çabuk deforme olmuyor. Bu nedenle şimdi diyeceksiniz şöyle anlatıyım ki ben her zaman ojelerimi gece sürerim ve kuruduktan sonra da yatarım genelde ojeler kurumuş olsa bile herhalde yeni sürdüğümden yastık izi diye tabir edeceğim şekilde üzerinde resmen desen olur fakat bu ojede kesinlikle olmadı.

Üzerinde desen olmaması çabuk kuruması ve rengini de beğenmiş olmam dolayısıyla uzun süre kullanacağım hatta bitince de alacağım bir oje diye düşünüyorum. Size de tavsiye ederim.
 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder