24 Nisan 2016 Pazar

OJE İNCELEMESİ #26 : RIVAL DE LOOP GET LACKY SORBET

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size Rival de Loop markasından bir oje incelemesi yapacağım. Bu markayı bildiğim kadarıyla bir tek Rossman mağazalarında bulabiliyorsunuz. Ojemiz Get Lacky serisinden bir oje. Bende bu seriden 2 tane oje var diğerini bundan bir önceki inceleme yazımda anlatmıştım.

Ambalajı oldukça büyükçe dizayn edilmiş  ben genelde ufak olanları seviyorum hem yer kaplamıyor hem de çabuk bitiyor. Kalın sayılabilecek bir fırçası var ama çok geniş yapılı olanlardan değil. Yapısı çok akışkan değil ama tırnağa hemen dağıldı sürerken bir zorluk yapmadı.

Rengine Sorbet ismini vermişler ama ton olarak çok cıvıl cıvıl bir ton değil sorbet de aslında bir tatlı ismi ve ben daha şeker şeker olan ojelere yakıştırıyorum buna pek uymamış gibi geldi. Yeşil renk tonlarında bir oje donuk bir yapısı var. İlk sürüşte şişedeki rengi yakalayamadığım için ben çift kat kullandım ama ilk katta da değişik bir ton oldu o şekilde de kullanılabilir.

Kalıcılığını maalesef çok fazla tırnağımda oje tutmadığımdan söyleyemiyorum ama çabuk deforme olduğuna yönelik bir görüşüm olmadı. Yazın kullanılabilecek bir renk içerisinde kendinden sim ışıltı vs yok ama kendi yapısından parlak görüntü veren bir oje.

Bu iki ojede bana hediye gelmişti ama bu serinin diğer renklerine de mutlaka bakmak istiyorum hangi tonlar olduğunu çok merak ediyorum. İçinizde bu seriden oje denemiş olan varsa bana renk önerirse çok sevinirim.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder