15 Nisan 2016 Cuma

OJE İNCELEMESİ #25 : RIVAL DE LOOP GET LACKY LOLLİPOP

Merhaba arkadaşlar;

Bugün Rival De Loop markasından bir ojemiz var.  Bu markayı daha önce duymadıysanız eğer Rossman mağazalarında satılıyor. Benim bulunduğum şehirde maalesef Rossman yok fakat kuzenim Almanya’da yasıyor ve orada bu mağaza çok yaygın bu ojeleri de bana ordan göndermişti.

Bugün anlatacağım oje Get Lacky serisinden bir oje.  Bende bu seriden iki oje var diğerini de bir sonraki yazımda incelicim umarım. Bu sefer incelediğimiz oje 09 numaralı Lollipop isimli ojesi. Bu seri anladığım kadarıyla biraz soğuk donuk tonlarda hazırlanmış yani en azından bendekiler öyle denk gelmiş.
 
Lollipop rengi şişesinde daha yeşile dönükmüş gibi görünse de tırnağa sürdüğünüzde daha maviye dönük oluyor. Tek katta çok açık renkli olduğu için ben çift kat kullanmayı tercih ettim. Şişesi klasik sade bir şişe üzerindeki yazıları biraz daha dikkat çekici yapılmış. Fırçası kalın eğer tırnaklarınız küçükse sürmek biraz zor olabilir.

Rengi sürdükten sonra daha da donuk bir ton oluyor. İçerisinde kesinlikle ışıltı ya da pırıltı ya da kendinden bir parlaklık yok. Mat yapıda diyemiyorum çünkü ojenin kendisi mat değil ama renk tonu mat.
Benim yaz aylarında daha renkli ojeler tercih ettiğim için tam bu aylarda denemekten ve kullanmaktan hoşlanacağım bir renk diye düşündüğüm bir oje oldu. Umarım siz de beğenirsiniz.

 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder