5 Nisan 2016 Salı

OJE İNCELEMESİ #23 : RIVAL DE YOUNG NO:31


Merhaba arkadaşlar,
 
Bugün size bahsedeceğim oje Rossman mağazalarında satılmakta olan Rival De Young ojelerinden. Benim elimde bu markadan bulunan çok fazla oje yok sanırım 1-2 taneyi geçmez o nedenle marka ve ojelerin geneliyle ilgili çok bilgi veremem ama denediğim ojelerle ilgili bir iki fikrimi paylaşabilirim diye düşündüm.


Bendeki rengi 31 numaralı Magic Dream isimli ojesi. Her seferinde ne zaman simli oje alsam çıkarırken bir daha almayacağım diye kendime söz veriyorum ama renklerine bayılıp dayanamayıp yine alıyorum. Bu ojede bunlardan bir tanesi oldu. Son derece simli pırıltılı ışıltılı bir oje bende daha çok gece kullanımı için en azından ben öyle olduğunu düşündüm.

 
Fırçası kalın olan fırçalardan zaten şişesi de büyükçe o nedenle fırçanın büyük olması iyi olmuş. Yapısı oldukça yoğun sanırım içinde çok fazla sim olmasından kaynaklanıyor. Sürerken fırçanın üzerindeki ojeyi kenara sürdürüp baya azaltıp öyle uygulamak gerekiyor yoksa dolu dolu tırnağa geliyor ve dağıtması çok zor oluyor. Ben tek kat kullandım iki katta çok fazla yoğun olacağını düşündüm.

 
Rengine gelirsek içinde metalik tonlarda simler bulunduran mor ya da eflatun diye tanımlayabileceğimiz bir renk. Şişedeki rengi tek katta da veriyor. Çift katı iki parmağımda denedim renk çok koyulaşmadı sadece üzerindeki sim fazlalaştı.

Çıkarmasıyla ilgili çok yoğun bir açıklamaya gerek yok malumunuz simli oje adamı dinden imandan çıkarıyor. Her tür yöntemi denedim folyo vs vs ama bir kolaylık bulamadım. Daha kolay yolunu bulan lütfen haber versin.

 

REEC.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder