13 Mart 2016 Pazar

TAKİPTEKİLER #3 : NARİN KADİFE

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size beğenerek izlediğim bir vloggerdan bahsetmek istiyorum. Kanalının adı Narin Kadife kendi ismi de Ece İçen.
 
Ben uzunca bir süredir hem Youtube üzerinden hem de daha sonraları İnstagram üzerinden izliyorum Ece'yi. Çok güzel bir bayan olmasının haricinde çok da samimi ve içten olduğunu düşünüyorum. Şimdiye kadar izlediğim videolarının ve yorumlarının gerçekten objektif olduğunu düşünüyorum bu nedenle de izlemekten çok memnunum.

 
Gerek anlatış tarzı gerekse ürünleri yorumlaması seçtiği konular hatta konuşma tarzı tam benim sevdiğim şekilde diyebilirim. Samimi ama çok da içli dışlı fazlaca şirinlik meraklısı bir tavrı yok. Yeri geldiğinde güzel esprileri oluyor ama şakalar yapıcağım güldürücem şekerlik şirinlik abidesi olucam gibi zorlama bir tavrı kesinlikle yok.
 
Bir süre önce evlendi ve eşiyle de bir kaç kez kamera karşısına çıktı eşinin de kendi gibi samimi biri olduğunu düşünüyorum ve birbirlerine yakıştırıyorum. Umarım bu şekilde videolar çekmeye ve paylaşımlar yapmaya devam eder.
 
Daha önce sanırım MAC de çalıştığı için oldukça fazla MAC ürünü var makyajlarında da sürekli bu ürünleri kullanıyor olması ilk zamanlar beni rahatsız ediyordu. Aynı ürünleri kullanamadığım için yaptığı makyajları uygulayamayacağımı düşünüyordum ama son zamanlarda çok çeşitli ürünler kullanmaya başlaması beni çok mutlu etti.
 
Kısacası çok güzel makyajlar izlemek samimi ve gerçek ürün yorumları almak isterseniz Ecenin kanalını takip etmenizi tavsiye ederim. Eminim ki sizde benim gibi çok seveceksiniz.
 
 
REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder