30 Mart 2016 Çarşamba

OJE İNCELEMESİ #22 : ESSENCE NO : 4

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size yeni denediğim bir ojeden bahsetmek istiyorum. Bu seferki ojemiz Essence den. Oldukça değişik bir oje en azından benim için öyle neden öyle olduğunu birazdan okuyacaksınız.Bu oje Essence nin Love and Sound serisinden çıkmış desert matt ojelerinden. Bendeki rengi 04 numaralı Feel the vibe rengi.

Serideki Desert yani çöl teması ojenin tırnağa sürdükten sonra üzeri sanki kumluymuş gibi olmadandın geliyor sanırım. Şişesi oldukça büyük bu şekilde hem rengi hem de özelliği itibariyle her gün kullanılmayacak bir ojenin şişesinin büyük olması bence pek iyi değil. En azından benim için değil çünkü ayda yılda bir süreceğim tonda ve yapıda o nedenle beklide çok fazla kullanamadan bozulup atmama neden olabilir.Rengi çok koyu yonda olmadığı için iki kat sürmenizi tavsiye ederim. Durusu  özelliğini düşünürsek çok zor olmadı benim için.  Rengi de oldukça acık ve krem ton karışımı bir renk. Dediğim gibi çok günlük bir renk değil ancak kıyafetlere uydurmak ya fa kumlu yapısı bedeniyle değişiklik amacıyla kullanılabilir.Tırnağımın üzerinde puturcukler olması fikrini ben pek sevmedik maalesef. Elim sürekli onlara gidiyor ve sürekli düzleştirmeye çalışıyorum o nedenle bana hitap etmedi tekrar alacağımı sanmıyorum. Ama değişik yapılı değişik dokulu oje sevenler için bir alternatif olabilir.


REEC.

2 yorum:

  1. Ben dokulu ojeleri çok seviyorum, daha önce Golden Rose'un kum efektli yani böyle dokulu ojesini almıştım, çok severek kullanıyorum ve bu ojeye de bayıldım :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. o zaman bunu mutlaka denemelısın tam senlık ama ben sureklı uzerındekı çıkıntıları yolmaya calıstım delırıyorudm az daha :)

      Sil