28 Mart 2016 Pazartesi

OJE İNCELEMESİ #21 : RİVAL DE LOOP NO : 13

Merhaba arkadaşlar,

Bugün size minik bir ojecikten bahsedeceğim. Rival de loop markasına ait bu oje ve tabii ki Rossman dan aldım.Bendeki 13 numaralı adi da yellowness olanı. Çok çok parlak bir sari rengi. Sari renk olarak benim pek sevdiğim bir renk değildir ama hem değişiklik olsun hem de kıyafetlerime uygun kullanırım diye duşundum.Oje minik boy söylediğin gibi ve çokça kullanacağım bir renk olmadığından minik olması isime geldi. Fırçası normal ama ince ya da kalin değil. Sürülmesi kolay rengini de çok çabuk veriyor. Tek katta tırnağımda sari rengi sağladı ama ben daha belirgin istediğim ve alttan tırnağım belli hali sevmediğim için çift kat sürüyorum. Her zamanki gibi kalıcılıkla ilgili çok şey söyleyemem çünkü her gün değişiyorum ben ojelerimi. Ama maalesef sunu söylemeliyim ki hemen küçük hasarlar gördü o nedenle çok kalıcı olabileceğini düşünmüyorum. Tırnağım kıvrıldı kuruduktan baya sonra hani bir yere takılmadı ya da sürtmedi ama ojenin hemen kalktığını gördüm. 

Özetlemek gerekirse renk olarak değişik boyut olarak da minik ve seker ama çabuk soyulabilecek pek fazla kullanışlı olmayacak bir ojecik diyebilirim.REEC.

4 yorum:

 1. Tam baharlık ♥ Çok yakışmış ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet gerçekten baharlık ve çok teşekkürler :))

   Sil
 2. Sarı rengi severim çok güzelmiş :)

  YanıtlaSil
 3. Renk çok hoş, yaz mevsiminde kullanılabilir, hemen bozulması kötü olmuş ama üzeirne bir kat cila geçersek daha koruyucu olabilir.

  YanıtlaSil