9 Mart 2016 Çarşamba

OJE İNCELEMESİ #20 : BEYU NO : 374

Merhaba arkadaşlar,

Bugün size eflatun renkte çok hoş bir ojeden bahsedeceğim. Bu oje Beyu markasına ait. Ben bu markayı ilk kez duydum elimde başka ojesi de yok.Bendeki rengi açık ton bir eflatun rengi. Öncelikle şişesinden bahsedeyim açıkçası çok ilgili çeken ya da bir özelliği olan bir şişesi yok fırçası da standart oje fırçası geniş ya da ince olanlardan değil.Ben genelde bu ojeyi çift kat sürüyorum çünkü ince bir yapısı var tek katta rengi de açık renk olduğundan sanırım tırnağı kapatmıyor. Ama iki kat sürdüğünüzde şişedeki renge ulaşabiliyorsunuz.

Herzaman söylediğim gibi ben sürekli oje değiştirdiğim için çok fazla kalıcılık beklentim olmuyor ama çok çabuk deforme olmadığını farkettim en azından o bilgiyi verebilirim. 

 
Gelelim yapısına oldukça rahat sürülebilen tırnağa çok rahat yayılan bir yhapısı var rengi kendinden parlak yapıda kesinlikle mat değil ışıltıları yok yanlış anlamayın ama ışıkta çok güzel yansıma yapıyor.
 
Benim beğendiğim bir oje oldu eğer rastlarsam başka renklerini de denemek isterim. Siz bu markadan kullanmışmıydınız? Bana tavsiye edeceğiniz renkleri var mı?
 
 
REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder