3 Mart 2016 Perşembe

OJE İNCELEMESİ #19 : EVA ROSE NO : 69

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size Eva Rose ojelerden dondurma şeklinde olan seriden elimde kalan son ojeden bahsedeceğim. Eva Rose ojelerin herhalde hepsini tamamlamış oldum böylece.

Bu sefer tanıtacağım oje 69 numaralı olanı. Tam bir koyu mavi tonu. Benim çok sevdiğim bir renk ve gerçekten de tırnakta çok güzel duruyor.


Artık zaten şişelerinin şekillerinden bahsetmiyorum hepiniz biliyorsunuz. Yapı olarak diğerlerinden biraz daha farklı geldi sanki biraz daha yoğun biraz daha zor akan bir yapıdaydı. Ojenin içinde kendinden minik minik simler var belki fazla akışkan olmamasına da bu neden oluyordur.Ben ojenin renginden çok memnunum memnun olmasına ama maalesef pek kullanamıyorum. Nedeni ise içerisindeki minik simler nedeniyle o kadar zor çıkıyor ki size anlatamam. Koyu renk ojeler için olan bir aseton kullanıyor olmama rağmen maalesef çıkarmak için uğraşıp duruyorum. İşin en kötü tarafı ise o kadar uğraşmama rağmen tam olarak çıkarmayı başaramıyor olmam. İşlem bittikten sonra bile tırnaklarımın üzerinde tırnak kenarlarımda rengi kalıyor.


Dediğim gibi rengini sevsem de zor çıkan ve tırnaklarıma ve hatta ellerime bulaşan bu ojeyi maalesef size öneremiyorum. Eğer rastlarsanız almadan önce bu durumunu bir göz önüne alın derim.REEC.

1 yorum:

  1. rengi de ambalajı da çok hoş keşke bulaşma sorunu olmasaydı

    YanıtlaSil