15 Mart 2016 Salı

ETKİNLİK GÜNLÜĞÜ #5 : MAKEUPBYEG BLOGUM 1 YASINDA ETKİNLİĞİ

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size katıldığım ve çok çok çok eğlendiğim harika insanlarla karşılaştığım ve son derece mutlu ayrıldığım bir etkinlikten bahsetmek istiyorum. Geçen ay sonu sevgili arkadaşım Ece blogunun 1.yaşı nedeniyle bir etkinlik yaptı ve saolsun beni de davet etti. Aslında ben başka bir arkadaşım yani Merve sayesinde ekibe dahil oldum. Ekip diyorum çünkü biz gerek etkinlik öncesinde gerekse sonrasında o kadar kaynaştık ki herkesle tam bir ekip olduk diyebilirim.

Herhalde birbirini hemen hemen hiç tanımayan 15 tane kız ancak bu kadar uyumlu olabilir ve bu kadar iyi anlaşabilirdi nasıl denk geldi bir araya geldik bu kadar güzel bilemiyorum ama ben hepsiyle tanıştığıma çok çok memnunum. Ve bu kaynaşma da sevgili etkinlik sahibemiz Ece nin payı gerçekten çok büyük katılacak kişiler belli olduktan sonra oluşturduğu Whatsup gurubuyla bizi birbirimizle tanıştıran o oldu tabiiki. Etkinlik günü o kadar yakındık ki birbirimize sanki senelerdir tanışıyor gibiydik.

Öncelikle mekandan bahsedeyim bir Kadıköy'de Bahariye'de Agapia isimli bir kafede buluştuk. Gerçekten çok sıcak çok samimi ortamı olan bir yerdi ve çalışanları da son derece kibar ve esprili insanlardı. Ben ilk kez gittim ama bundan sonra da sık sık uğrayacağıma eminim.

Etkinlik için Ece çok güzel hazırlanmış erkenden gidip masalarımızı hazırlamış ve kendi elleriyle bize isimlerimize özel amerikan servis ve kartvizit hazırlamış. Bu gerçekten çok hoş ve çok güzel bir jestti doğrusu.

Onun dışında etkinliğimize çok güzel firmalar katıldı. Her biri bize ürünleriyle ilgili pek çok broşür ve denememiz için ürünlerinden örnekler gönderdiler. Hepsini aşağıda toplu olarak görebilirsiniz.

 

Öncelikle etkinliğimizin pastasından bahsetmek istiyorum çok ama çok güzel ve görüntüsünün güzelliğinden daha da fazla lezzetli bir pastamız vardı. Pastamızı bizim için DS Honey Butik Pasta hazırladı ve hediye etti.Benim gibi ajandalara defterlere kırtasiyelere meraklı birisi için şüphesiz etkinliğin en ilgi çekici hediyesi My Mia Planner dan her birimize gönderilen bu çok güzel ajandalar oldu. Miya Design ajanda içerisinde her şeyi hatta bloggerlar için hazırlık işlemlerini bile düşünmüş onlara özel bölümler hazırlamış. Kısacası bu ajanda ile planlayamayacağınız hiç birşey yok denilebilir.Yine çok sevindiğim bir hediye de Neutrogena firmasının bize gönderdiği ürünler oldu. Çünkü şuan sivilce ve siyah noktalarla başım belada ve bu ürünler de tam bunlarla savaşmak için düşünülmüş ürünler. O yüzden çok çok teşekkürler Neutrogena...
Daha önce denemediğim yeni bir ürün alınca ben çok memnun oluyorum. Otacı markası da benim için çok yeni olan ürünlerde güzel bir paket hazırlamış bizim için. Her biri için çok teşekkür ederim.Daha önce hiç denemediğim ama arkadaşlarımdan çok methini duyduğum bir ürün olan Splat firması da hepimize birer diş macunu göndermiş. Ben de hemen deneyip kendi fikirlerimi yazmak için sabırsızlanıyorum.Cosmed firması da daha önce ürünlerini denemediğim bir firmaydı o nedenle gelen hediyelere çok sevindim. Yeni firmalarla tanışmak ve yeni ürünler denemek bu etkinliklerin en güzel kısımlarından birisi benim için.CLC Turkey firması daha önce de bana ürün gönderen bir firmaydı ama henüz ben ürünleri deneyememiştim. Çok da merak ediyordum bu etkinlikte tekrar karşılaşınca çok mutlu oldum. Arkadaşlarla baya bir inceleme şansımız oldu beğendiğim bir marka olduğunu söyleyebilirim.


 
Etkinlikte iki tane de daha önce ürünlerini denediğim ve çok memnun kaldığım iki firma vardı. Tekrar karşılaşmaktan dolayı çok mutlu olduğum bu firmalardan ilki Mediwell firmasıydı. Dudak kremleri inanılmaz güzel kokuyor ve çok da şeker görünüyorlar. Mediwell bizlere ayrıca birer de manikür seti göndermiş bunun içinde çok teşekkür ederim.


 
Diğer bir bildiğim firma da Ekoz Kozmetik firmasıydı. Daha önce yine oda parfümü göndermişlerdi bana ve ben bayılarak kullanmıştım. Herkese bu ürünü tavsiye ederim ama küçük bir uyarı da yapmalıyım kullanacaklara kesinlikle vanilya kokusu sizde kek ve pasta yeme isteği uyandıracak. O kadar güzel vanilya kokuyor ki sürekli canım çekiyor.


 
Gerek hediyeleri gerek ortamı gerekse etkinlikteki arkadaşlıklarıyla tam bir efsane olan bu etkinlik için hem Ececiğime hem de katılan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Hepinizi çok seviyorum. Nazar değmesin diye Maşallah çekerek etkinlikten bir kaç kareyi de aşağıda sizinle paylaşıyorum.
 
 
REEC.


 

5 yorum:

  1. çok güzel bir etkinlik olmuş, güle güle kullan ürünlerini de :)

    YanıtlaSil
  2. Evren Ablaa ellerine saglik iyi ki geldin iyiki tanistik 💛💛

    YanıtlaSil
  3. Harika bir etkinlik olmuş hediyelerini de güle güle kullan ♥

    YanıtlaSil