1 Mart 2016 Salı

ETKİNLİK GÜNLÜĞÜ #4 : İNSTABLOGGER DEĞİŞ TOKUŞ ETKİNLİĞİ

Merhaba arkadaşlar;

Geçen haftalarda sevgili instablogger arkadaşım Gizem yani  @makyajj_blogum çok güzel bir etkinlik paylaştı. Bloggerın alıp bir türlü kullanamadığı ya da çeşitli vesilelerle gerek firmalardan gerekse çekilişlerden edindiği fakat aynı şekilde değerlendiremediği ürünleri birbiriyle değiş tokuş etmesi için bir etkinlikti bu. Bende görür görmez katılmak istedim hem elimde bu şekilde ürünler olması hem de başka bir arkadaşımdan değişik ürünlere rastlama fikri benim çok hoşuma gitti.

Gerçekten bazen farkında olmadan indirimlerde kendimi kaptırıp fazladan aldığım ürünler yüzünden bazen de farkına varmadan hep aynı tonlarda hatta birebir aynı ürünü alıp durduğum için fazladan elimde olan ürünlerim vardı. Ben de bunları birinin işine yaraması için paylaşmak ve başkasının elinde de bu şekilde kalan değişik ürünleri işe yarar hale getirmek fikri hoşuma gitti.

Vee geçen hafta içinde arkadaşım Gizem bana ürünleri kargoyla taaa Samsunlardan ulaştırdı...


Etkinliğin şartlarında olduğu ve de aramızda anlaştığımız şekilde 5 ürün seçmiş arkadaşım. Bunlardan ilki Lesoleil markasının bir şampuanıydı.

 
İkinci olarak benimde ne zamandır denemek istediğim ama bir türlü elimin ermediğim impress marka takma tırnaklardan göndermiş buna ayrıca çok sevindim. 
 Ayrıca Flormar marka bir minik ojecik ve bir de dudak kalemi eklemiş oje bende gerçekten olmayan bir renkti ve dudak kalemi de benim kullanabileceğim bir tonda denk geldi.
 


Ve son olarak Farmasi markasından ilk pudramı da arkadaşım sayesinde deneme fırsatı yakaladım. Daha önce bu markadan sadece bir adet krem denemiştim. Bakalım pudrası nasıl olacak merak ediyorum.
 
Ve böylece güzel bir etkinliği de gerçekleştirip bana ulaşan hediyeciklerim bu şekildeydi sizin de aklınıza gelen değişik etkinlik fikirleri varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.
 
 
REEC.

1 yorum:

  1. Güzel bir fikirmis bu sekilde degerlendirmek, güle güle kullanin :)

    YanıtlaSil