27 Şubat 2016 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #75 : FA PİNK PASSİON ROLL-ON

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size yeni bitirdiğim bir roll-ondan bahsetmek istiyorum. Bahsedeceğim ürün Fa nın Pink Passion Roll-onu. Bendeki 25 ml lik minik boyutu. Boyutunun küçük olması gayet rahat günlük çantanızda taşıyabileceğiniz bir ürün olmasını sağlıyor. Ama bu minik boy sizi aldatmasın çünkü çok bereketli bir ürün her gün kullanmama rağmen bitmesi baya zaman aldı.


Önce olumsuz kısımdan başlamış olucam ama bereketinden bahsedince bunu da söylemek istedim. Çünkü her ne kadar çok bereketli olsa da maalesef çok kalıcı değil parfümü. Dediğim gibi her sabah kullanmama rağmen üzerimdeki kokusu öğlene kadar bile hissedilmiyor. İşin tuhaf tarafı 48 saat etki vaad ediyor olması...Söyleyebileceğim olumlu bir özelliği ise hiç leke sorunu yaratmıyor olması. Daha önce kullandığım üründe lekelerle çok uğraştığımdan bu sefer sıfır leke bırakan bir ürün çok iyi geldi bana. Am cildimi biraz fazla kuruttuğunu söylemeliyim. Bu benim cilt yapımdan da kaynaklı olabilir o nedenle herkeste aynı sonucu doğurup doğurmayacağını bilemiyorum tabiiki....
 
Terleme ile ilgili duruma gelirsek o konudaki etkisinden kesinlikle memnunum bütün gün terlememi kesinlikle engelledi ve herhangi bir kötü koku olmasına da izin vermedi bu konuda gayet başarılı..
 
Kısacası cilt yapınız çok kuru değilse kesinlikle terlemeyi önleyen fakat kokusu çok kalıcı olmayan uygun fiyatlı bir roll-on arıyorsanız size kesinlikle Fa nın bu çeşidini öneririm.
 
 
REEC. 
4 yorum:

 1. ben de çok kullanıyorsum bir zamanlar bu Fa roll-onları ama yapış yapış hissini sevmedim sonradan.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ya tam tersi bende de kuru oldu bayaa demekki ciltten cilde farkediyor çok...

   Sil
 2. Mini boy ürünlere bayılıyorum çok şirin oluyorlar ve çantada kolay taşınabiliyorlar ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet kesınlıkle ben de aynı şekilde düşünüyorum

   Sil