23 Şubat 2016 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ #74 : AVON SHAKE AND GO BRONZER

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size bir ten ürününden bahsedeceğim. Bu ürün Avon markasına ait bir bronzlaştırıcı. Ben aslında çok fazla bronzer kullanan birisi değilim ama her zaman olduğu gibi pratik amabalajı nedeniyle merak edip aldım bunu.


Ürün tek başına kullanılan bir ürün yani ayrıca bir fırça sünger vs ihtiyacınız olmuyor çünkü kendisinin fırçası var zaten. Kapağı fırçayı içine alır şekilde iki aşamalı olarak hazırlanmış böylece fırçanın kıllarının deforme olması veya kirlenmesi vs sözkonusu olmuyor. 


Bildiğim kadarıyla iki tonu var ve bendeki açık olanı. Benim tenim oldukça beyaz o nedenle açık olanı tercih ettim koyu ton bana fazla gelir diye düşünmüştüm ama ciltteki halinde de görebileceğiniz gibi açık olanda fazla açık geldi. Resimdeki rengi elde için baya bir sürmek gerekiyor

 
Fırçası ile sürümü oldukça kolay kontrol etmede de bir sıkıntı yaşamadım fırçanın kalınlığı benim yüzüme çok kalın ya da çok ince gelmedi. Benim gibi denemeden alırsanız daha iyi olabilir çünkü rengi açık ya da koyu diye tahmin etmek çok mümkün olmuyor. Çantaya atmak içinde gayet ideal kapağının korunaklı olması nedeniyle hem bulaşmıyor hem de fırçası zarar görmüyor.
 
Sizinde bana böyle pratik öenerebileceğiniz ürünler varsa haber verirseniz sevinirim.
 
 
REEC.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder