12 Şubat 2016 Cuma

ÜRÜN İNCELEME #73 : VİCHY AQUALIA THERMAL KREM

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size son günlerde kullandığım bir kremden bahsetmek istiyorum. Bahsedeceğim ürün uzun süredir farklı ürünlerini kullandığım ve de beğendiğim bir markadan yani Vichy den. Ama bu kremini ilk kez alıyorum ve tabiiki ilk kez deniyorum.Bu ürün bir nemlendirici krem. Karışıklık olmaması için önceden belirteyim bendeki normal ve karma ciltler için olanı bunun bir de kuru ciltler için olanı da varmış ama ben cildime uymadığı için denemedim.

Öncelikle her zamanki gibi ambalajından bahsedeyim. Ambalajı oldukça sade ve pratik dizayn edilmiş. Bendeki zaten 15 ml lik bir ürün olduğundan çok da sevimli sade kibar bir ambalaj olmuş. Kokusuna gelince oldukça hoş ve hafif çiçeksi bir koku. Benim hoşuma gitti çok da rahat kullandım.

Yapısına gelince hafif, cildinize ağırlık vermeyen günlük çok rahatlıkla kullanmanızı sağlayacak bir yapısı var. Cildimin biraz yağlıca olan bölümlerine fazla geldi ama çok rahatsız edecek kullanmamı etkileyecek seviyede değildi. Cilde gerçekten kadifemsi bir etki bırakıyor diyebilirim.

 
Cilde çok iyi nem veriyor fakat kalıcılığının çok fazla olduğunu söyleyemem. Daha doğrusu üzerinde yazdığı gibi 48 saatlik genel bir etkisi yok ama hafif yapılı nemlendirici kremlere göre oldukça iyi.
 
Hafif yapılı hoş kokulu ve güzel bir nemlendirici arayanlara gerçekten güzel bir nemlendirici alternatifi olarak gönül rahatlığıyla öneririm.
 
 
REEC.


 

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder