5 Şubat 2016 Cuma

ÜRÜN İNCELEME #72 : ESSENCE SOUFFLE TOUCH ALLIK

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size bir allık tanıtmaya çalışacağım. Ben aslında çok fazla allık kullan birisi değilim çünkü malum laz kızı unsuru dolayısıyla benim yanaklar otomatik kırmızı olduğundan bir de üzerine allık pek süremiyorum. Ama bu allık indirimde hem çok ucuzdu hem de görünüşü çok hoşuma gitti bir denemek istedim.
Dediğim gibi zaten pek allık kullanmam ama köpük şeklinde allığı ise ilk defa denedim. İlk aldığımda pek beceremem çok da kullanamam diye düşünmüştüm. Ama kullanımda bir zorluk yaşamadım puf puf bir ürün hani sufle gibi demişler ye adına da gerçekten de sufle gibi puding gibi bir ürün. Çok uzmanı olmadığım için ürünü az az kullandığımı söylemeliyim yanlız. Hani belki çok yoğun kullananlarda zor oluyordur onu maalesef bilemiyorum.

Ayrıca ben ürünü parmaklarımla uyguladım sünger ya da fırça kullanmadım. Çok yumuşacık bir yapısı olduğundan bir araçla sürersem çokca gelir diye düşündüm o nedenle denemedim. Allığın içerisinde kendiliğinden pırıltılar var ama öyle ışıl ışıl değil böyle hafifçe simli gibi sadece.  Bendeki rengi 020 Frozen Strawberry rengi kutuda sanki daha koyuymuş gibi duruyor ama yüze sürünce gülkurusu tonunda çok soft bir renk. Kesinlikle yapışkan bir sürüşü de yok ben kremsi halini görünce öyle olur demiştim ama kesinlikle olmadı.

 
Ambalajı da çok hoşuma gitti ufak bir ürün zaten 8 ML lik bir ürün kutusu da çok şirin ufak tefek kullanımı da kolay. Kapak rengi içindeki renkle uyumlu yapmışlar güzel duruyor bence. Bu ürünle ilgili bana olumsuz gelen tek yönü pek kalıcı olmaması oldu maalesef 3-4 saate kalmadan yüzünüzden uçuyor. Onun dışında sevdiğim bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Bu arada benim cildim yağlı bana çok iyi geldi yapısı ama cildi çok kuru olanlara pek uymaya bilir diye düşünüyorum. Belki biraz cildinizi kurutabilir.
 
Benim allıkla ilgili düşüncelerim ve deneyimlerim böyle siz bu üründen kullandınız mı? Ne düşünüyorsunuz benimle paylaşırsanız sevinirim.
 
 
REEC.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder