25 Şubat 2016 Perşembe

TAKİPTEKİLER #2 : GÖRKEM KARMAN

Merhaba arkadaşlar;
 
Bugün size hem blog yazılarından hem de youtube hesabından takip etmekte olduğum bir bloggerdan bahsetmek istiyorum. Muhtemelen hepinizin bildiği bir blogger diye tahmin ediyorum.... Görkem Karman yani Your face my kanvas sayfasından bahsediyorum.
 
 
 
Ben görkemin önce youtube videolarını izlemeye başladım sonra orada yazılarından bahsetmesi ve düzenli olarak yazı yazdığını söylemesi üzerine blogunu da severek takip etmeye başladım. Videoları hem çok sevimli hem de gerçekten benim beğendiğim tarzda videolar. Ben genelde vloggerların kendinden çok ürünleri öne çıkardığı videoları seviyorum ve bu tarz videolar çekenleri takip ediyorum.
 
Ayrıca hem yazılarının gerçekten hem videolarının güzel olmasının yanı sıra muadil videoları çekiyor olması da benim çok hoşuma gidiyor. Bir bloggerın uğraşıp araştırıp işi ile ilgili böyle şeyler ortaya çıkarması çok hoşuma gidiyor.
 
Görkemi ve videolarını sevmemin bir diğer sebebi de sanırım aile hayatı çok sevimli çok saygılı bence tipik bir Türk ailesi görüyorum videolarında. Ben de onun gibi iki kızı olan bir ailede büyüdüm ve benimde kızkardeşimle ilişkim onun kızkardeşi ve ailesiyle olan ilişkisine çok benziyor o yüzden sanırım kendime yakın buluyorum. Makyaj bakım ile ilgili videolarının yanında gerek tatilleri gerekse kardeşiyle beraber çektiği videoları da beğenerek izliyorum.
 
Ayrıca Görkemin diğer bloggerlardan farklı olarak sürekli bir alışveriş sürekli bir tüketim reklamı yapar durumda olmaması ve sadece pahalı ürünlerin tanıtımını yapar halde olmaması çok hoşuma gidiyor. Sadece işine yarayan az ve öz alışveriş tarzı ve makyajlarını yaparken elindeki üründen bahsetmesi yanında aynı işi görebilecek başka ürünleri de örnek veriyor olması bence çok güzel.
 
Kısaca eğer hem ciddiye alarak ürün tanıtımları yapan hem çeşitli ürün alternatifleri sunan hem de arada güzel sevimli bir aileyi ve abla kardeşi izleyebileceğiniz videolar görmek isterseniz Görkem Karman ın kanalına abone olmanızı ve ayrıca ürünlerin daha ayrıntılı yazılarını düzenli bir şekilde yayın yapan blogdan izlemek isterseniz de blogunu takibe almanızı öneririm.
 
 
REEC.

1 yorum: