7 Şubat 2016 Pazar

OJE İNCELEMESİ #18 : EVA ROSE NO : 80

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size Eva Rose ojelerin bir değişik modelinden bahsedeceğim. Bu sefer bulduğum ojeler dondurma şeklinde. Ben daha önce bunların biraz daha farklı şekilli olanını yurtdışından almıştım şimdide Eva Rose de bulunca bir kaç renk alıverdim.

Tanıtmaya çalışacağım ojenin numarası 80 . Dediğim gibi şişesinin şekli dondurma külahı şeklinde dizany edilmiş. Standart bir fırça yapısı var ne ince ne de kalın geniş fırçalı olanlardan değil. Rengi sarı renk ve içinde kendinden simleri var. Ve evet simli olduğu için çıkarırken baya bir uğraştırıyor.


Ben çift kat olarak kullandım çünkü tek kat rengi çok açık kaçtı altından tırnağım göründüğünde de ben sevmiyorum o yüzden çift kat daha iyi oluyor. Çift sürdüğünüzde tam şişedeki rengi elde ediyorsunuz. Ojenin dağılımı akışkanlığı falan gayet iyi. Kalıcılık konusunda da fena değil hemen bir kalkma sıyrılma yapmadı.Ben özellikle şişe şeklinden dolayı tercih ediyorum bu ojeleri ama kullanımlarında da bir sorunla karşılaşmadım değişik renklerini gördükçe de alırım sanırım.

REEC.

1 yorum: