30 Ocak 2016 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #71 : CECİLE LONG KİSSES NO :13

Merhaba arkadaşlar;


Bugün size yeni denediğim bir üründen bahsetmek istiyorum. Daha önce çok fazla ürününü denemediğim bir markadan bana gönderilen hediyeleri sayesinde tanışma fırsatı buldum.


Cecile markasının ürünlerine çok fazla rastlayamıyorum açıkçası gelende Migroslarda ojelerini görüyordum ve birkaç rengini de alıp denemişliğimde var. Ama başka ürünlerini denememiştim bu nedenle hediye ürünler içerisinde ojeden farklı ürünler olduğunu görünce çok sevindim.Aslında ben pek gloss kullanan birisi değilim eğer kendim seçip alsaydım muhtemelen bu ürünü hiçbir zaman denemezdim. Ama açıkçası söylemeliyim ki çok şey de kaybetmiş olurdum.


Öncelikle ambalajından bahsedeyim. Diğer gloss ürünlerine göre küçükçe bir boyutu var bu benim hoşuma gitti Çünkü ruj gibi bir boyutta olması kolay taşınmasını kolayca çantaya atılmasını sağlıyor.
 Yapısı benim önyargılarımda olduğu gibi yapışkan değil tabiiki ruja göre daha akışkan ve sıvı yapıda ama dudağımda durduğu halde beni rahatsız etmedi. Kokusu da yok denecek kadar az hatta hiç hissetmedim desem daha doğru. 


Bendeki 13 numaralı rengi çok güzel parlak bir seker pembe rengi. Rengi dudağa sürdüğünüzde hemen sabitleniyor ve matlaşıyor. Hemen dudağınıza yayılıyor hatta kaplıyor demek daha doğru. Sürüşü çok kolay ve matlaşması da eşit şekilde gerçekleşiyor. 
Dediğim gibi çok güzel bir şekilde matlaşıyor. Fakat beni asil etkileyen bu özelliği değil kalıcılığı oldu. Sabah surdum evden çıktım yemek yedim bir şeyler  içtim konuştum güldüm aksam eve geldiğimde hala yeni sürmüşüm gibiydi. Hani kalıcı dediğimiz rujlar aksama doğru sadece dudak kalemi gibi çerçeve  halinde kalır ya bunda öyle olmadı gerçekten tüm dudağımda tam olarak kaldı. Tabiiki tonundan ve parlaklığında. Kaybetti bir miktar ama dudağımın rujlu yani renkli hali yol olmadı ben de bunu gerçekten çok sevdim.
Kısacası renk olarak herkesin farklı zevkleri olabilir ama eğer gerçekten kalıcı bir gloss arayan varsa bence nu ürüne ve zevkine göre diğer renklerine mutlaka bir şans verin derim. Ve eğer firmadan birisi de bu yazıyı görürse lütfen ürünlerinizi daha yaygın satılır bir hale getirin çünkü gerçekten zor bulunuyorlar.REEC.

2 yorum:

  1. hoş bir renk aslında =)denemek isterdim ..
    kozmetikpsiskolojisi.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil
  2. Kalıcılığı güzel gerçekten :)
    Takibe aldım sizi, banada beklerim :)

    YanıtlaSil