23 Ocak 2016 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #70 : NİVEA SMOOTHE & PROTECT DUDAK KORUYUCU

Merhaba arkadaşlar;


Bugün size son zamanlarda kullandığım bir dudak koruyucudan bahsetmek istiyorum. Ben bu ürünü set içerisinde yurt dışından almıştım ama sanırım Türkiye'de de satılan bir ürün.

Bu aralar benim dudaklarım baya bir çatlamaya baya bir sorunlu olmaya basladi. Bu nedenle de bol bol dudak kremi kullanmaya ve denemeye basladim. Hala tam istedigim gibi olanini bulamadim ama denediklerim icinde begendiklerim var.

Nivea markası kozmetik ve bakım ürünlerinde oldukça beğendiğim ve pek çok ürününü de kullandığım bir marka. Daha önce de bir kaç çeşit dudak kremini kullanmıştım ama bu çeşidini ilk kez kullandım. Genel olarak bütün nivea ürünlerinden sağladığım kaliteyi ve başarıyı sağladığımı söyleyebilirim. Fakat daha önce denediğim kremlerden farklı olarak daha yumuşak ve daha yağlı bir yapısı var. Renginin de daha sarı tonlu olmasını içeriğinin daha yağlı olmasına bağladım ben ama tabii ne kadar haklıyım bilemiyorum.

Yapısı daha yağlı olmasına ragmen kalıcılığının daha az olduğunu düşünüyorum. Dudağıma sürdüğümde ilk an oldukça yumuşatıcı bir etki bırakmasına rağmen bu etki uzun süre kalmıyor maalesef. Bu nedenle de kremi sürekli tazelemek durumunda kalıyorsunuz bu husus pek hoşuma gitmedi. Bir de sanki benim dudağımda biraz daha zor dağıldı diye düşünüyorum.

 

Kokusu klasik nivea krem kokusu olması ve benim de bu kokuyu çok seviyor olmam ürün için artı bir özellik. Ayrıca direk dudağa uygulanır formda olması yani elle parmakla sürmek zorunda olmuyor olmam da tercih nedenlerimden birisi oluyor.

Sık sık tazelemekten rahatsız olmazsanız ve yağlı yapılı ürünleri seviyorsanız bu krem tam sizlik ama sanırım ben denemeye devam edeceğim.

Sizin bana önerebilecekleriniz varsa lütfen yorum olarak bırakın böylece değişik alternatiflerim olsun.

REEC.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder