25 Ocak 2016 Pazartesi

OJE İNCELEMESİ #17 : EVA ROSE NO : 10

Merhaba arkadaşlar ;

Artık biliyorsunuz değişik şekilli ojelere olan merakımı. Ayrıca Eva Rose markasının da bu çeşit ojeleri var. Ben daha önce küçük kızçeler şeklinde olan ojelerini baya bir rengini almış ve blogda yorumlamıştım. Bu kadar yorumdan sonra artık değişik bir çeşide geçmek gerektiğini düşündüm ve elma şekilli olanlarından bir tanesi ile karşınızdayım.Dediğim gibi ojemizin şekli ısırılmış elma şeklinde dizayn edilmiş. Tabii ben görür görmez vuruldum ve hemen bir kaç rengini aldım. Bunlardan ilk yorumlayacağım çeşidi de 10 numaralı olanı.

İlginç bir şekilde bu ojenin rengi parlak bir pembe olarak görünmesine rağmen şişeden sürdüğünüzde rengi değişiyor. Tırnağınıza sürdüğünüzde şişedeki rengi vermesine rağmen oje kuruduğunda rengi şeker pembeye dönüyor. Ben çift kat olarak uyguladım çünkü ilk katta biraz saydam kaldı tırnakta ve ben alttan tırnağımın görünmesini pek sevmiyorum.Ama bundan daha ilginç olanı ne aldığım yerdeki arkadaşların ne de benim hiç haberimin olmadığı bir şekilde bu ojenin soyularak çıkan bir oje olması. Yurt dışında bu özellikte ojeler olduğunu duymuş fakat hiç deneme şansım olmamıştı. Aslında ilk farkettiğimde ojenin bozulduğunu zannettim fakat yapısında ya da kokusunda herhangi bir bozukluk yoktu. Ve soyulma şeklini de dikkatle incelediğimde bir bozukluktan değil yapısından kaynaklandığı kanaatine vardım. Tabii bendeki diğer renklerini de deneyim onlarda da aynı özellik var mı diye kontrol edeceğim.

Her zaman söylediğim gibi benim kalıcılık beklentim olmaması nedeniyle bu konuda bir şey söyleyemiyeceğim ama gerek renklerini güzellikleri gerekse bu soyulma özelliği ile bu ojeleri gerçekten sevdiğimi söyleyebilirim. Ama alacak olanlara şişedeki rengi ile sürümdeki renginin farklı olabileceğini dikkate alarak ve imkanları varsa deneyerek almalarını öneririm.

REEC.

6 yorum:

 1. rengi çok beğendim amaa :)

  YanıtlaSil
 2. Bu ojenin kaç rengini kullandım bilmiyorum ama o özelliğini hiç farketmedim. Denediğim ojeleri dağıttığım için elimde şu an bir tane var ve hemen deneyeceğim. Bu şekilde olanların tamamı mı aynı, yoksa farklı bir üretim mi oldu görüp bakalım.
  Paylaşım için teşekkürler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de kullanmıştım hem böyle elma olanı hemde ızcelerı ama hıc böyle olmamıştı belki ayrı bir seridir ama bilgim de yok maalesef

   Sil
 3. ilk defa gördüm :)
  bende yeni blog açtım bloğuma girip blogum hakkında yorum yaparsan ve takibe alırsan çok sevinirim. desteğin için teşekkürler :))http://sengulasikkutlu.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba ve hosgeldın en kısa zamanda ziyaret edicem :))

   Sil