8 Ocak 2016 Cuma

ETKİNLİK GÜNLÜĞÜ #3 : UĞURLU 2016 HEDİYELEŞME ETKİNLİĞİ

Merhaba arkadaşlar;


Geçen haftalarda instagramdan sevgili Sulesturk bir etkinlik yaptı. Bu bir hediyeleşme etkinliğiydi. Oldukça güzel bir etkinlik oldu ve yeni arkadaşlarla tanışma şansım oldu ve yeni bir arkadaş da kazandım etkinlik sayesinde. Arkadaşımın bloğuna buradan ulaşabilirsiniz.


Etkinlikte bana eş olarak sevgili Duygu yani dblogu denkleşti. Ay sonu gelmeden hediyelerimizi birbirimize ilettik.  Kendisiyle tanıştığıma çok sevindim. Genç meraklı bir blogger eminim yazılarını beğeneceksiniz.


Arkadaşımın bana gönderdiği çok güzel hediyeler oldu bende bunları sizin için resimledim. Umarım daha pek çok etkinlikte karşılaşırız.

Öncelikle bana minik temizlik malzemeleri göndermiş tavşancıklarıma bakar mısınız :))

Ve ayrıca hem Avon hem de Farmasi satışı da yaptığından bana bir sürü deneme ürünü göndermiş ki içlerinde hiç denemediğim ürünler de vardı bu nedenle çok sevindim.

Tabiii kahve keyfimizi unutmamak lazım ben hediye seçerken hiç aklıma gelmedi ama çok ince bir düşünce olmuş hep kozmetik olmaz değil mi?
Malum kış hali kremler çok önemli...Ve en son olarak da kozmetik ve takı ...Hepsi için arkadaşıma tekrar çok teşekkürler..


REEC.4 yorum:

 1. güle güle kullan canım :) dermokilin el kremini çok sevdim bende kullanıyorum, hemen emiliyor ve yumuşacık yaptı ellerimi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben daha henüz hıc surmedım bakalım nasıl olacak :))

   Sil
 2. Güzel günlerde kullanın :)

  YanıtlaSil
 3. Rica ederim Güle güle kullan tatlım 😘

  YanıtlaSil