18 Aralık 2015 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #68 : YVES ROCHER DUDAK PARLATICI

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size bir dudak parlatıcısından bahsedeceğim. Bir kaç ay önce Yves Rocher mağazasından yaptığım bir alışverişte hediye olarak gönderildi bana bu ürün. Ben pek gloss yani parlatıcı kullanan ya da tercih eden birisi değilim ama hediye olarak gelince bir denemek istedim.

Söylediğim gibi normalde ben pek parlatıcı kullanmam ama hem hediye olması hem markanın beğendiğim bir marka olması hem de mandalinalı olması ilgimi çekti bu nedenle deneyip yorumlarım diye düşündüm.

Daha önce meyveli parlatıcı denemiştim ama hiç mandalinalı olanını görmemiştim açıkçası ondan ilgimi çekti. Ürün ruj şeklinde değil tüp halde bir şekilde sunulmuş. Uç kısmı verem kesildiğinden rahatça dudağa uygulanıyor. Sıvı halde bir yapısı var ama ben pek kolay dağıldığını düşünmüyorum. Dudağa yaymak için biraz uğraşmanız gerekiyor.


YVES ROCHER DUDAK PARLATICI

Yapısı çok yapışkan değil yani beni rahatsız etmedi bu konuda ama sanki dudağımı kapladı dudağıma sabitlendi gibi hissettim. Ama tabii bu durum parlatıcı kullanmaya alışık olmamamdan da kaynaklanıyor olabilir. İçerisinde Badem Yağı, Üzüm Yağı, Zeytin Özü, Portakal Esansı ve Mandalina Esansı varmış bu bilgileri firmanın sitesinden öğrendim.nemlendirir ve kurumalarını önler. Ayrıca yine firmanın sitesinde belirttiği üzere paraben de içermiyormuş. Bu da tercih sebebi olabilir.

İlk aldığımda oldukça yoğun bir mandalin kokusu vardı fakat zamanla bu koku ve tat yok oldu yani mandalina aromalı diye meraklanmam aslında pek de bir anlam ifade etmedi diyebilirim. Ayrıca ürün nemlendirmeyi de vaat ediyor ama ben çok yoğun bir nemlendirme etkisi görmedim fakat çok güzel bir parlaklık verdiğini söyleyebilirim.

YVES ROCHER DUDAK PARLATICI

En başında da belirttiğim gibi çok falza parlatıcı insanı olmamama rağmen rahatsızlık hissetmeden kullandığım bir ürün oldu eminim sevenler için çok daha başarılı bir performansı olacaktır.

REEC.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder