16 Aralık 2015 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #67 : REBUL JASMİNE KOLONYA

Merhaba arkadaşlar;

Bu aralar kolonyalardan gidiyoruz. Geçenlerde yazdığım yazıda söylemiştim ya Tilleul kolonyayı maalesef kolonya olarak kullanamadım ve oda kokusu olarak tayin ettim kendisini. Bu nedenle hemen yeni bir kolonya arayışına çıktım. Evde denenmeyi bekleyen kolonyacıklarımın arasından hemen yeni bir tanesini seçtim. Seçtiğim kolonya da Rebul markasından oldu.

 REBUL JASMİNE


Aslında ben bu kolonyayı daha önce deneme şansım olmuştu ama büyük boyunu hiç bitirmemiştim aldığımdan beri öylece duruyordu. Hazır elimde kolonya yokken bunu hem denemek hem de yazısını hazırlamak istedim.

Ambalajından lafa gireyim hemen; 100 cc lik büyük boy cam bir şişe bendeki 80 derece de bir kolonya. Şişesi oldukça sade üzerinde çok kibar bir yasemin çiçeği resmi bulunan pembe bir etiketi var. Görünüş açısından benim tam misafir kolonyası olmalık dediğim çeşit kolonyalardan.

Kokusu tam bir yasemin çiçeği kokusu birebir aynı diyebilirim. Bu kokunun üzerine bir de kolonya ferahlığını eklerseniz kolonyanın nasıl koktuğunu aynen kafanızda canlandırabilirsiniz. Kalıcılığı da bir kolonyaya göre oldukça iyi bu nedenle ben yaz aylarında bu kokuyu daha önce hafif bir parfüm ya da deodorant niyetine de kullanmıştım. Size de bu şekilde kullanmanızı tavsiye ederim. Hem serinlemek hem de tam yaza uygun güzel bir çiçek kokusu ile kokmak isterseniz harika bir seçim.

 REBUL JASMİNE
 
Bu mevsimde kullandığınızda ise size yazı ve ilkbaharı hatırlatan sakinleştiren ama içinizi de neşeyle dolduracak bir koku. En azından bende uyandırdığı hisler bunlar. Günlük olarak çok rahatlıkla tazelenmek istediğimde sık sık kullanıyorum. Hiçbir şekilde rahatsız etmiyor ve açıkçası baymıyor.
 
Umarım sizde bu kolonyayı denersiniz ve benim gibi memnun kalırsınız. Eğer alır kullanırsanız deneyimlerinizi lütfen bana da bildirin olur mu?
 
REEC.
 
 
4 yorum:

 1. Bu kolonyanın kokusu muhteşem parfüm niyetine kullandığım zamanlar bile oldu
  matmazelgreen.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. AAynen oyle canım ben de aynı sekılde kullanıyorum valla

   Sil
 2. Benim favorim lavanta kokulu olan :) güle güle kullanın :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sanırım onu denedım degısık kolanyalar denemeye bayılıyorum napayım :))

   Sil