10 Aralık 2015 Perşembe

ÜRÜN İNCELEMESİ #66 : MADAME COCO KOLONYA TİLLEUL

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size geçen bayram bir arkadaşımın bana hediye etmesi sayesinde denediğim bir kolonyadan bahsetmek istiyorum.Bu kolonya Madame Coco mağazasında satılan kolonyalardan bir tane adı da Tilleul.

Artık biliyorsunuz ben bir kolonya hastasıyım nerede bulursam alırım her çeşit kolonya denemek için elimden geleni yaparım o nedenle arkadaşlarım da bu merakımı bildikleri için bana çokça kolonya ghediye ederler. Özellikle dekorasyon mağazalarının kolonya satışlarıda yapmaya başlaması ile deneyebileceğim çeşitte baya fazlalaştı. Ama daha önce hiç bu mağazadan kolonya almamıştırm bu vesile ile deneyebildim.

MADAME COCO KOLONYA TİLLEUL
 
Öncelikle herzaman olduğu gibi ambalajından bahsedeyim; karton sade bir kutuda sunulmuş kolonyamız içindeki şişesi ise camdan yapılma. Baya ağır geldi kalın bir şişesi var ama kullanışlı ve şık olduğunu düşünüyorum.  Misafire falan sunmak için gayet güzel.
 
Gelelim kokusuna öncelikle söylemeliyim ki bana biraz ağır geldi benim zevkime göre pek öyle sürebileceğim bir koku değil. Çok kalıcı ve kendine has bir esansı var ama günlük kolonya olarak bana ağr geldi açıkçası. Ama ben oda kokusu şeklinde kullanıyorum ve çok da memnun kaldım.
 
Bne iki şekilde kullandım birinci yöntem odadakihalı ve kilimlerin üzerine biraz damlatıyorum çok az bir tutar bile bütün odanın havasını değiştiriyor. İkinci yöntem olarak da daha önce kullandığım başka bir oda kokusu şişesinden hani şu bambu çubuklu olanlardan yararlanıyorum. Aynı şekilde oda kokusu yerine bu kolonyadan döküyorum şişeye böylece bütün gün hafif hafif odayı kaplaması sözkonusu oluyor.
 
Bu çeşidin ayrıca oda kokusu çeşidi de var mı bilmiyorum ama bence elinizde kolonyası varsa ve size biraz ağır geldiyse boşuna ziyan etmeyin bu şekilde değerlendirin derim. Sizin aklınıza gelen ya da kullandığınız başka bir yöntem varsa bana bildirirseniz sevinirim.
 
REEC.
 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder