14 Aralık 2015 Pazartesi

OJE İNCELEMESİ #15 : EVA ROSE NO : 64

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size eva rose markasının minik kızlar gibi görünen çok şeker ambalajlı ojelerinden denediğim yeni bir ojeden bahsedeceğim.

Biliyorsunuz ben ambalajı değişik olan makyaj ürünlerini çok seviyorum. Eva rose markasının da ojeleri çok şeker ambalajlı oluyor ve nerede rastlarsam mutlaka alıyorum. Sanırım bende 8-10 tane oldular.

En son denediğim çeşidi ise 64 numaralı olan gayet açık renk bir pembe ojesi. Artık ambalajından bahsetmiyorum çünkü zaten daha önce yazdığım yazılarda baya ayrıntılı olarak yazmıştım.

EVA ROSE NO : 64
 
Aslında ben kendime bu kadar açık renkleri pek yakıştırmam daha renkli ojeler tercih ederim ama bu rengi sevdim ben de de fena durmadı diye düşünüyorum. Resimdeki hali iki kat olarak sürülmüş hali tek katta çok daha açık oluyor ve tırnak alttan belli oluyor ben de öyle sevmediğim için hep çift kat kullanıyorum.


EVA ROSE NO : 64
 
 
Kalıcılığı normal çok çabuk soyuluyor diyemem ama öyle günlerce kalacağını da beklemeyin tabiiki. Biraz zor kurudu onu belirteyim ama benim çift kat sürmemden kaynaklı olabilir. Ayrıca çıkarırken de ilginç bir şekilde soyulan öjeler de olduğu gibi tırnak üzerinden bütün halde ayrılıyor. Neredeyse aseton istemeden tırnaktan bu şekilde çıkarmayı bile deneyebilirsiniz.
 
Elimdeki tüm Eva Rose ojeleri tek tek deneyip bitirmeye niyetliyim o nedenle bir sonraki minik ojede görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.
 
REEC.
 
 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder