13 Mayıs 2016 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #64 : YOUNGBLOOD MİNERAL RADİANCE

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size kısa bir süredir kullanmam rağmen gerçekten bayılarak kullandığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Ben daha ziyade ruj ve oje meraklısı bir blogger olmama rağmen ilk defa bir allıkı bu kadar beğendiğimi söylemeliyim.

Bu ürün bana Turuncukasa tarafından gönderilmişti ve şimdiye kadar aldığım en güzel hediyelerden biri oldugunu söylemeliyim. Kendim belki bu ürünü denk gelipte denemezdim ama onların sayesinde tam bana göre bir ürün buldum.


Size bahsedeceğim ürün dediğim gibi bir allık; YoungBlood markasının Mineral Radiance allığı. Benim kullandığım Sundance çeşidi ama farklı tonlarda bir kaç çeşidi daha var ve açıkçası onları da almayı planlamaktayım.

İlk önce ambalajından bahsedeyim her zamanki gibi ; çok kibar sade ama şık bir sunum hazırlanmış. Siyah ambalajlara zaten bayılıyorum bu dizany ayrıca hoşuma gitti. Ambalajı açtığınızda 4 tonda allık karşınıza çıkıyor ve kapak kısmında da bir aynası var böylece hem pratik hem de çift kullanımlı oluyor.

YOUNGBLOOD MİNERAL RADİANCE


Fakat bence çift kullanımı sadece aynasının olmasından kaynaklanmıyor. İçerisindeki tonları ben allık harici bronzer ve far olarak da kullandım ve de çok memnun kaldım. Size de küçük fırçalar yardımıyla bu şekilde denemenizi tavsiye ederim Yani sadece çantanıza bu ürünü atarak farklı ürünler kullanmanız gereken bir makyajı sadece bu ürünle tamamlayabilirsiniz.

Hepsini birden karıştırıp kullandığınızda yani benim yaptığım gibi büyükçe bir fırça ile tamamını fırçaya alarak kullandığınızda sağlıklı ve güneşten yanmış gibi bir görünüm kazanıyorsunuz. Ama sakın güneşten yanmış dedim diye yazlık bir ürün olduğunu düşünmeyin ben son bir aydır kullanıyorum ve bence tüm mevsimlere uygun bir ürün.

YOUNGBLOOD MİNERAL RADİANCE


Benim cildim yağlıya dönük karma ama tüm cilt tiplerinin de kullanabileceği toz bir ürün. Bir arkadaşım aynı zamanda vücudunda da kullanmış ve çok memnun kalmış ama ben henüz denemedim bu şekilde. Ayrıca oldukça kalıcı olduğunu da söylemeliyim. Ben makyajına pek dikkat etmeden hareket eden biri olmama rağmen beni yarı yolda bırakmadı. Kalıcılığını içeriğindeki pirinç nişastasından alıyormuş bence gerçekten ilginç ama işe yarıyor.

Benim kullandığım Sundance mercan ve şeftali tonlarında ortasındaki bölümde sütlü kahve tonu da tam bir bonus doğrusu. Ama dediğim gibi pembe tonlarındaki Splendor çeşidine de kesinlikle niyetliyim.

YOUNGBLOOD MİNERAL RADİANCE

 
Ben mineral makyaj konusunda bilgili değilim ama eğer bütün mineral ürünler bu performansta olursa kesinlikle denemeliyim diye düşünüyorum.
 
Tozutma problemi de yaşamadığım bu ürünü içim rahat bir şekilde öneririm deneyip memnun kalan ya da başka çeşitlerini denemiş olan varsa bana da haber verirmisiniz?
 
REEC.
  
 

2 yorum:

  1. güle güle kullan gerçekten çok güzel görünüyor :)

    YanıtlaSil
  2. Merhaba :) Bu markayı daha önce denemedim ama çok duyuyorum ürünlerini. İlk fırsatta deneyeceğim.
    Sevgilerle :)

    YanıtlaSil