24 Kasım 2015 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ #63 : AFRODİT PARİS GÖZ KALEMİ

Bu Merhaba arkadaşlar;

Bugün size pek de bilinmeyen bir markadan bahsedicim. Burada Essen markette karşılaştım. Bildiğimiz kozmetik marketlerde ben hiç rastlamadım. 


Söylediğim marka Afrodit Paris markası. Bendeki ürünü göz kalemi ama aslında rengi dolayasıyla ben daha çok dudak kalemi olarak kullanıyorum
AFRODİT PARİS GÖZ KALEMİ
.
Ürünün öncelikle görünüşü dikkatimi çekti. Üçgen şeklinde sade ama çekici bir dizaynı var. Üzerindeki yazılarda el yazısı şeklinde yapılmış bu nedenle hemen bir tane alıp denemek istedim.
 
Üzerindeki yazıların şekline bakarken ne yazdığına bakmamışım aslında göz kalemi yazıyormuş Fakat rengi koyu kırmızı olduğundan ben dudak kalemi olarak kullanmayı daha uygun gördüm açıkçası. Tonu gerçekten çok güzel ne çok açık ne çok koyu renkte tam bir kırmızı ve dudakta harika duruyor.
AFRODİT PARİS GÖZ KALEMİ


 
Sürümü oldukça yumuşak bir kalem. Böyle olmasını ben ayrıca çok seviyorum çünkü hem göz kaleminde hem dudak kaleminde cildimi tahriş edecek bir sertlikte olan kalemleri kullanmak istemiyorum. Ama yumuşak deyince yanlış anlamayın öyle çabucak bitecek çabucak zayii olacak bir yumuşaklıkta değil.AFRODİT PARİS GÖZ KALEMİ

 
Çevirmeli açılan kalemlerden bu arada söylemeyi atlamayım ama ben aslında klasik kalemtıraşla açılanları tercih ederim. aman bu kalemi bir süredir kullanıyorum baya memnun kaldım hiç rahatsızlık hissetmedim. 


Eğer uygun fiyatlı kalıcı ve güzel tonları olan kalemler arıyorsanız bence bu markaya da bir şans tanıyın derim


REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder