9 Kasım 2015 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #62 : AVON CHOCOLATE DREAM

Merhaba arkadaşlar,


Bugün size yurt dışından aldığım bir Avon ürününden bahsedeceğim. Bu ürün kısmen ruj kısmen ise parlatıcı diyebileceğim bir ürün.


AVON CHOCOLATE DREAM


Aslında bu şekilde parmakla ya da fırçayla sürmek gereken ürünleri çok sevmiyorum. Ama her zaman olduğu gibi bunun da  ambalajına bayıldım. Konu makyaj malzemeleri olduğunda kesinlikle yüzeysel biriyim bunu kabul ediyorum.


Dediğim gibi ambalajı çok güzel. Sürgülü kapağı olan minik bir teneke kutuda sunulmuş. Kapağın üzerinde de çok güzel bir illüstrasyon var. 


Parmakla ürün sürmek aslında pek hijyenik olmuyor çünkü her zaman elleriniz temiz olmayabiliyor. Ve her zaman insanın yanında ruj fırçası olmayabiliyor. Bu nedenlerle aslında çok pratik ve kullanışlı değil bunu kabul etmeliyim. Ama yine de çok şeker görünmüyor mu??


AVON CHOCOLATE DREAM


Yapısı glos gibi alışkan değil ama ruj kadar katı halde de değil. Bu şekilde hem kutuda akmadan duruyor ve parmakla bile kolayca sürülebiliyor.


Kendinden içinde simler var ve sürdüğünüzde hem parlaklık ve ışıltı sağlıyor hem de ayrıca gloss kullanışmış etkisi veriyor.


AVON CHOCOLATE DREAM


İsmi chocolate dream yani çikolata rüyası ve rengi de buna uygun olarak sütlü çikolata renginde. Çok pigmentli değil tek katta gördüğünüz rengi alamıyorsunuz ama ikinci katta aynı renk dudaklarınızda oluyor.


Çok fazla kalıcı olduğunu söyleyemem yapışkan bir his bırakmıyor ve dudaklarınızı yapıştırmıyor ama çok çabuk kullandığınız eşyalara bardağa kaşık çatala vs şeye geçiyor, ve bu nedenle çabuk siliniyor.


AVON CHOCOLATE DREAM


Bakır tonları da içeren parlak yapısını çok beğendiğim ama ambalajdaki handikaplar dolayısıyla çok fazla kullanamadığım bu ruju yine de denemenizi öneririm.REEC.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder