1 Kasım 2015 Pazar

ÜRÜN İNCELEMESİ #61 : AVON DESERT ROSE RUJ

Merhaba arkadaşlar;


Bugün size uzun süredir kullandığım bir rujdan bahsetmek istiyorum. 


Bu ruj Avon markasına ait bir ruj. Markanın Anew serisinden olan bu rujun adı Desert Rose.


AVON DESERT ROSE RUJÖncelikle her zamanki gibi ambalajından bahsedeyim. Rujun altın rengi ağırlıkta bir ambalajı var. Altın rengi ambalajın üzerine ayrıca şeffaf bir kat daha geçilmiş. Ayrıca ambalaj  alt kısmı dar üst kısma doğru genişleyen bir dizayn hazırlanmış. Açıkça söyleyim değişik ambalajları sevmeme rağmen bunu beğenmedim. Ayrıca çekmece içinde yerleştirirken de maalesef pek rahat olmuyor.


Bu serinin sanırım dudak görünümünü düzleştirici etkisi olduğu vurgulanmış ama ben böyle bir etki hissetmedim. Gerçi çizgilere çok fazla dolmadığını diğer rujlardan bu konuda daha iyi olduğunu söyleyebilirim. 


AVON DESERT ROSE RUJ


Yapısı yumuşak oldukça kolay sürülüyor. Rengini tek sürüşte alabiliyorsunuz. Tek kat sürüşte daha saydam bir renk verirken ikinci katta dudak renginizi tam olarak kapatıyor ve kendi rengini tam olarak veriyor. 


Rujun içinde kendinden ışıltılar var ve bu ışıltılar dudağınızı gece makyajı gibi yapmıyor sadece çok hoş bir ışıltı veriyor. Rengi kahverengi tonunda fakat içinde hem biraz gülkurusu ama daha ağırlıkta da turunculuk barındırıyor. 


AVON DESERT ROSE RUJ


İsmindeki gül ve dıştan bakıldığındaki gülkurusu hali sizi yanıltmasın sürdüğünüzde turuncu alt tonlu kahverengi halini alıyor. En azından ben de öyle oldu.


Değişik rengini sevdiğim bu ruju ambalajı hariç severek kullanıyorum size de öneririm.
REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder