30 Ekim 2015 Cuma

OJE İNCELEMESİ #14 : SALLY HANSEN SİLVER SWEEP

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size Sally Hansen markasından sahip olduğum tek ojeden bahsedeceğim.

Söylediğim gibi bu benim bu markadan şimdilik tek ojem ama çok memnun olduğum için başka renklerini de almak istiyorum.

Bendeki renk İnsta-drı serisinden Silver Sweep rengi. Bu renk tam bir metalik gri tonu. Gerçi annem bu rengi soba borusu rengi olarak tanımlıyor.

SALLY HANSEN SİLVER SWEEP

Öncelikle şişesinden bahsedeyim üçgen şeklinde şeffaf bir şilesi ve siyah bir kapağı var. Şişesi renksiz cam olması nedeniyle ojenin rengini tam olara görebiliyorsunuz. 

Fırçası ise çubuğu da dahil olmak üzere yassı şekilde yapılmış. Ayrıca da fırçasının oldukça geniş olduğunu da söyleyebilirim. Bu sayeden tek defada bir tırnağı boyamanız bile mümkün olabiliyor.

SALLY HANSEN SILVER SWEEP

Oje bağlı olduğu seriden de anlaşılacağı üzere gerçekten çok hızlı kuruyor. Ve rengi de çok yoğun tel katta rengini veriyor ben ikinci kata hemen hemen hiç ihtiyaç duymadım. 

SALLY HANSEN SİLVER SWEEP

Ojeyle ilgili olarak genel olarak her şeyden mutluyum denebilir. Renginden kuruma hızından tonundan ve sürüşünden. Fakat küçük bir sorunu var ki maalesef çok çabuk hasar görüyor. Tırnagınızı en hafif şekilde bir yere değseniz hemen üzerinde bir çizik ya da yarık oluşuyor. Belki üzerine bir cila sürme ile bu sıkıntı giderilebilir diye düşünüyorum. Ben çok fazla üst kat cila kıllanmadığım için henüz bunu denemedim.

SALLY HANSEN SİLVER SWEEP
 

Metalik gri renk arayan herkese bu ojeyi öneririm. Eğer sizin de bu tonda bana önerebileceğiniz ojeler varsa söylermisiniz?

REEC.

5 yorum:

 1. ayy bu metalik renk ojeye bayıldım!Bi ara bende de vardı flormarın ama kaybettim sonra da denk gelemedim bir türlü, baktıklarım ince bitişli olduğu için almıyodum, ama bu çok güzelmiş :) http://hulyaninsirlari.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bukdugunda hemen alk ben ce tek katta tam bır metalık grı ben cok sevıyorum

   Sil
 2. emel gfc ile takibe aldım bana da gel www.gamzecelikdemir.com

  YanıtlaSil