22 Eylül 2015 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ #57 : ETUDE HOUSE CİLT BAKIM KİTİ

Merhaba arkadaşlar;

Bugün sizi yurtdışı  kaynaklı bir üründen bahsedeceğim. Bu ürün Etude House markasına ait. 

Ben bir süredir bu markanın ürünlerini denemek istiyordum. Fakat bir türlü fırsat olmamıştı. Yabancı bir sitede bu şekilde bir setini bulunca hemen aldım.

Set markanın cilt bakım ürünlerinin deneme boylarından oluşturulmuş. İçeriğinde üç çeşit nemlendirici var. Üçünü farklı renklerde çok şeker minik ambalajlarda hazırlamışlar.

ETUDE HOUSE

Üç ayrı çeşit nemlendirici içeren bu set deneme için çok kullanışlı. Kremlerden ilki  yani beyaz olan cilt beyazlatma özelliği olanı. Bence gerçekten de böyle bir etki yaratıyor. En azından benim cildimde işe yaradı.

ETUDE HOUSE

İkincisi yani açık kahve olan collagen etkili ve kırışıklıklara yönelik bir krem. Benim cildimde pek fazla kırışık sorunu olmadığından bunu  tespit edemedim ama çok güzel nemlendirdiğini söyleyebilirim.ETUDE HOUSE

Üçüncü yani pembe olanı ise hassas ciltler için yoğun nemlendirici olan. Gerçekten çok çok yoğun nemlendiriyor ve diğerlerine göre çok daha yağlı bir yapısı var. Açıkçası benim cildime fazla geldi çünkü zaten benim cildim yağlı.


ETUDE HOUSE

Bu şekilde bir set benim çok hoşuma gitti artık Etude House den nemlendirici  alacaksam hangisini seçmem gerektiğini hangisinin bana göre olmadığını biliyorum. Keşke tüm markaların böyle ürünleri olsa.

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder