29 Eylül 2015 Salı

ETKİNLİK GÜNLÜĞÜ #2 : İSTANBUL COFFE BREAK

Merhaba arkadaşlar
 
Bugün  size ilk etkinliğimi anlatmaya çalışacağım. Daha önceleri de bu şekilde etkinlik davetleri almama rağmen bir türlü m fırsat bulup katılamamıştım. Sanırım bir taraftan da bu tarz bir organizasyonun nasıl olacağını pek bilemediğimden katılmak istememiştim. İnstagram üzerinden böyle bir fikir ortaya atılınca açıkçası çok samimi geldi ve katılmak istedim.

Öncelikle bu etkinliği organize eden arkadaşlarım Aslı Tuğçe ve Esra ya çok teşekkür ederim. Bu şeker kızlar gerçekten harika bir etkinlik yaratmışlar ve gerçekten çok çaba sarf etmişler. Ne kadar da şeker görünüyorlar değil mi? 


Etkinliğimizin gerçekleştiği mekan İstanbul'da Haliç Cafe isimli bir kafe idi. Ama maalesef çok güzel bir manzarası olduğu haricinde bu mekan ve sahipleri hakkında olumlu hiçbir şey söyleyemeyeceğim.
Aslında olumsuz da söylenecek çok şeyler var ama ancak bana yakışan kadarını size aktarayım; ulaşımı çok zor park sıkıntısı var ve maalesef taksiler gitmek istemiyor servis ve ikramlar ve her şeyden önce tavırlar bir felaket. Âmâ yine de yerin güzel tarafı olan manzarasını size de göstereyim.


Gelelim etkinliğin güzel kısımlarına. Arkadaşlarımız çok iyi hazırlanmışlardı. Mekana geldiğimizde masalarımızda bizi çok güzel bir hazırlık karşıladı.


Etkinliğimizde bize hediyeler gönderen tüm firmalara teşekkür ederiz. Arkadaşlarımız hediyelerimizi bir köşede toplamışlar ama bu köşe bile yeterli gelmedi doğrusu.


 
Ben özellikle hazırlanan isimliklerimizi çok sevdim. Sponsorlarımızın tanıtımlarından önce masamızdaki hediyelere de bir göz gezdirme şansımız oldu.


Masada benim ilk dikkatimi çeken çok şeker cupcake imiz oldu üzerinde şeker hamurundan dudak ayrıntısı ile etkinliğimize tam uymuştu doğrusu. Ayrıca bu güzel cupcakeleri bize hazırlayan burcu hanım bize bir de kocaman ruj maketi hazırlamıştı.


Tatlılardan bahsetmeye devam edeyim isterseniz çok güzel aranjmanlar ve hem çikolatalı meyveler hem de kek ve kurabiyeleri ile Fruit Flowers firması bizimleydi. Ayrıca yöneticileri de bize ürünler hakkında bilgi verdiler. Ve yeni bir marka olan Tatlımo ile de bilgi alma fırsatımız oldu.


Bunun haricinde bir de etkinlik pastamız var dı ki görülmeye değerdi. Tam bizim konseptimize uygun ve insanın tadı damağında kalan bir pastaydı. Pastamız da bize DS Honey Butik Pastanın hediyesi.

Bu sevimli şekerler de bize Kliksa nıın hediyesi açıkçası beni çocukluğuma döndürdüler..:)

 
Etkinlikte bize hediye gönderen bir diğer firma ise İnsta Dudak firmasıydı. Ben daha önce hiç böyle bir ürün kullanmamıştım o nedenle baya ilgimi çekti. Özellikle de şık sunumu gerçekten güzeldi.

 
 
 
Etkinliğimizin ana sponsoru olan HC Saç Bakım dan da çok hoş bir paket göndermişti bize daha önce ürünlerini kullandığım bir firmanın yeni bir ürününü deneyecek olmam beni sevindirdi.
 

 
 
Poşetlerimizden gelen bu hoş kokuda Sakız Adası Nişantaşı firmasının bize gönderdiği muhteşem kokulu sabunlar ve banyo tuzlarından geliyordu.

 
Fresh n Soft firması gerçekten etkınlıgımıze çok cömert davranmıştı. Bize gönderdikleri elma kokulu büyük ıslak mendilleri dayanamadık açtık hemen çünkü hem çok güzel kokuyorlardı hem de o kadar tatlı pasta ve kekten sonra açıl ihtiyaç var dı :) Ayrıca kulak çubukları ve makyaj temizleme çubukları yanında daha önce denemediğim  kırışıklara karsı etkılı makyaj temizleme mendilleri göndermişlerdi. 
Lesoleıl markasından gelen şampuanı da hepımızın bır an once deneyip yorumlayacağına emınım doğrusu...

 
Nıdeno firmasını ilk kez bu etkinlikte tanıdım kısıye özel defterler hazırlıyorlar açıkçası benim defterim kişiye özel hazırlanmamış olsada tam bana özel denk geldi...
 
 
Topicrem firması ve bize 2 urun göndermiş ve daha önce de bana ayrıca gönderdiklerinde bu ürünleri deneme fırsatı bulmuştum o nedenle şimdiden herkese tavsiye ettıgım bir urun olduğunu söyleyebilirim.
 
 
Etkinlikte bana sürpriz olan ürün ise bayram indiriminde bir türlü bulup alamadığım Pronail firmasının manikür ve pedikür ürünü oldu beğenerek kullanacağımı tahmin ediyorum.
 
 
Tester sevmeyen blogger olur mu ? Tabiiki olmaz bunu bilen Dalton Marine Kozmetik te bize bir dolu deneme ürünü göndermiş :)
 
Makyaj Saati,  Dermobakım,  Süper Parti, Özlem Sabun,Accessory Koklıko firmalarından da bize çok güzel hediyeler geldi.
 
 
BoomDesıgne ve Secret Bonbon un bu hediyeleri birbirine çok da yakışmamış mı :))
 
Hediyelerimizi hepinizin beğendiğinizi  düşünüyorum ama inanın ortam ve tanışıp kaynaştığımız arkadaş olduğumuz kısıler  bu hediyelerden de tatlılardan ve hatta manzaradan bile daha güzeldi.
 
Tekrar yeni bir etkinlikte görüşmek üzere...
 
REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder