28 Ağustos 2015 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #53 : PALMOLİVE BODY BUTTER VANİLYA AŞKI

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size kullanıp bitirdiğim bir duş jelinden bahsetmek istiyorum. Daha önce de söylediğim gibi ben pek duş jeli seven biri değilim ama hep tam istediğim gibi bir tane bulacağım diye denemelerime devam ediyorum.

En son kullandığım da Palmolive markasının Body Butter serisinden Vanilya Aşkı isimli çeşidi. Bu duş jelini makyaj çantası hediyeli olarak iki duş jeli iki sabun şeklinde set haline getirdikleri bir kampanyadan almıştım.

Dediğim gibi hala kendim için en uygun olanı bulamadım ama bu ürün de beğendiklerim arasındakilerden. Çok hoş kibar bir ambalaj tasarımı var. Ayrıca genel olarak bu seride seçilen çeşitleri de beğendim.

PALMOLİVE BODY BUTTER VANİLYA AŞKI

Kokusu tam bir vanilya kokusu eğer vanilya ya da şekerli gibi kokuları sevmiyorsanız kesinlikle önermiyorum tabiiki. Ama beni rahatsız eden bir koku olmadı oldukça yoğun yapısına rağmen.
 
Herhangi bir peeling etkisi yok ama oldukça yumuşatıcı bir duş jeli olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca çok da güzel köpürüyor ve köpükleri de çabucak sönmüyor. Ben bu özelliğini sevdim çünkü özellikle köpürmeyen duş jellerinden hiç hoşlanmıyorum. Kokusu ne kadar güzel olursa olsun bence köpük duş jeli için çok önemli.
 
Kalıcılığının da gayet iyi ama tabii parfüm gibi bir kalıcılık beklemeyin derim. Banyodan çıktıktan sonra bile üzerimde güzel bir vanilya kokusu hissettim.
 
İçinizde bu duş jelini deneyen var mı? Siz ne düşünüyorsunuz paylaşırsanız sevinirim.
 
REEC.

2 yorum:

 1. palmolive nin duş jellerini denedim her biri çok güzel kokularıda harika

  bende bloğuma bekliyorum :)

  http://misevimm.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de dıgerlerınden denemeye başladım ve en kısa zamanda ziyaret edeceğim

   Sil