22 Ağustos 2015 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #52 : LANCOME HYPNOSE DOLLS EYES RİMEL

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size bir kaç aydır kullandığım bir rimelden bahsetmek istiyorum. Bana Almanyadaki kuzenimin hediyesi bu rimel. Bendeki seyahat boyu ve ben böyle olmasına ayrıca çok sevindim çünkü elimde hiç küçük boy rimel yoktu. Böyle küçük rimeller de alt kirpikler için çok işe yarıyor.

Gelelim rimelimize bu rimel Lancome markasının çeşitli özelliklere ve şekillere sahip rimellerinden biri. Rimel konusunda bu markanın baya ileri bir seçenek yelpazesi var. Kendi kirpiklerine göre  ve istediği sonuca göre herkesin bir rimel bulması mümkün. Benim kullandığım bu çeşit ise tam anlamıyla ismine uygun bir şekilde oyuncak bebeklerin kirpikleri gibi kirpiklere sahip olmanızı vaat eden bir rimel. Bunu da kirpiklernizi topaklanma yapmadan seyrek kirpikleri gür şekilde göstererek ve gözlerini daha geniş göstererek yapmayı vaat ediyor. Ve bence de bu vaadini kısmen de olsa yerine getiriyor.

LANCOME HYPNOSE DOLLS EYES


Rimelle ilgili bir kaç bilgiden sonra size biraz ambalajından bahsedeyim. Oldukça şık ve çok da pratik bir ambalajı var. Bendeki seyahat boyu olduğu için ayrıca çok da şeker görünüyor. Üzerinde çok güzel gül desenleri var ve bu desenler aynı zamanda üründe bulunan hafif gül kokusunu da ifade ediyor sanırım. Ben gül kokusu sevmem ama bu koku beni rahatsız etmedi ve herhangi bir alerji de oluşturmadı ama eğer alerjik bir yapıdaysa kirpiklerininz bence almadan önce mutlaka deneyin derim.
 
Fırçası konik yapıda yani dip kısmı geniş uca doğru incelerek gidiyor. Bu şekilde de en minik kirpiklere bile ulaşmasına neden oluyor ki bence gür görünümü veren de bu özelliği. Ayrıca bu şekil çok düz kirpikleriniz varsa kirpiklerinizin kıvrık hale gelmesine ve yukarı doğtu hafifçe kalkmasına da sebep oluyor. Böylece de daha geniş bir göz yapınız varmış gibi görünüyor.
 
 
 
LANCOME HYPNOSE DOLLS EYES
 
 
 
Ürünün temizlenmesinden bahsedersek oldukça kolay temizlendiğini söylemeliyim. Ben temizleme sularından herhangi biriyle gayet rahat çıkardım hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadım. Ayrıca Waterproof olmamasına rağmen kullanırken de bana bir sıkıntı bir akma sorunu da yaşatmadı.

Bu arada şunu belirtmeliyim bendeki rensi So Black fakat isminden yola çıkarak çok kömür karası bir rimel olacağını düşünmeyin çünkü öyle değil siyah ama dediğim gibi koyu belirgin bir siyahlığı yok.

Eğer doğal duran ama dolu kirpiklere sahip olmak istiyorsanız ve gül kokusunda rahatsızlık duymayacaksanız bence bu rimele bir şans vermelisiniz. Ben kendi gözümde deneyerek maalesef resim ekleyemedim çünkü şuan bir rahatsızlıktan dolayı ilaç sürüyorum yanıltıcı bir resim olsun istemedim ama kıvırıcı ve ayırıcı bir etkisi olduğunu gayet rahat söyleyebilirim.

REEC.

 

 

4 yorum:

 1. bende bu rimeli çok merak ediyorum , kullanma fırsatım olmadı hiç ama alışveriş listeme ekli .... sevgiler

  bu arada yanlış nlamasan küçük bir öneride de bulumak isterim yazı pontun biraz küçük gibi ben okurken zorlandım ama en son karar senin :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bence bır dene keşke burda da bu sekılde deneme boylarını bulmak mümkün olsa boşuna para vermezdik çünkü bu ne kadar olsa benım yorumum sana farklı gelebilir...

   bu arada eleştirin için çok teşekkür ederim bir sonraki yazımda dikkat edicem ...

   Sil
 2. Bu rimeli bende baya merak ediyorum kullanan ve beğenen çok kişi gördüm :)) Yakında almayı düşünüyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kesinlikle bir dene özellikle küçük boyunu bulursan kaçırma derim

   Sil