13 Ağustos 2015 Perşembe

ÜRÜN İNCELEMESİ #51 : MEDİWELL ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ BANT

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size bana tanıtım için hediye gelen fakat kullanıp oldukça memnun kaldığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Bu ürün Şanlı İlaç firmasının bünyesinde bulunan Mediwell firmasının ürünlerinden Ateş Düşürücü Bant.

MEDİWELL ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ BANT

Bu bantın aynı zamanda Serinletici Bant olarak da isimlendirildiğini söylemeliyim. Ve açıkçası bu mevsimde ve bu havalarda ben de en çok bu amaçla kullandım ve serinlemek isteyen ve serinlik için yollar arayan herkese de duyururum.

Bana hediye geldiği için fiyatını tam bilemiyorum ama internet sitelerinde 12-13 TL gibi fiyatlara satıldığını gördüm. Bir kutusunun içinden 3 adet bant çıkıyor.

Öncelikle söylemeliyim ki eğer ateş düşürmek için kullanacaksanız aynı zamanda aldığınız başkaca ilaçlar varsa da gönül rahatlığıyla bu bantları da kullanabilirsiniz herhangi bir sakıncası yokmuş. Ayrıca 2 yaşından büyük çocuklar içinde rahatlıkla kullanılabiliyormuş.

Ürünle ilgili bilgileri okuduğumda 8 saate kadar serinletici etkisi olduğu bilgisi yer alıyordu. Ben ateş düşürücü olarak değil de serinleme maksatlı yani açıkçası fenalık geçirme önleyici olarak kullandığım için pek bu kadar süre etkisi var mı bilemiyorum.

MEDİWELL ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ BANT

Yine tanıtım broşürlerinden aldığım bilgilere göre ürünün bu serinletici yapısı içeriğindeki mentolden ve su oranının yüksek olmasından kaynaklanmaktaymış. Ayrıca içeriğinde Holly yağı Lavanta yağı da bulunmakta olduğundan lavanta yağı nedeniyle yatıştırıcı etki de yaratmaktaymış . Açıkçası bu konuda ben de aynı şekilde düşünüyorum sanırım sakinleştirici bir etki yaratıyor en azından bana öyle geldi.
 
Nasıl kullanılacağı tabiiki çok bariz ama yine de belirteyim koruyucu bantını çıkarıp kullanmak istediğiniz alana yapıştırıyorsunuz. Benim çok alerjik bir cildim yok ama yine de herhangi bir alerji ya da rahatsızlık yaratmadığını söylemeliyim.
 
Dediğim gibi ateş düşürücü etkisini deneyimlemedim ama bence serinletmek için mutlaka kullanmanızı tavsiye edeceğim bir ürün.
 
REEC. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder