7 Ağustos 2015 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #49 : SELİN DUŞ JELİ

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size deneme boyunu kullandığım ve memnun kaldığım bir duş jelinden bahsetmek istiyorum. 

Aslında ben pek duş jeli seven birisi değilim aslında ama yeni çıkan ürünleri mutlaka denemekten yanayım. Belki de şimdiye kadar kullandıklarım benim için iyi değildi belki bana uygununu bulurum diye düşünürüm.

Bugün bahsedeceğim ürün tam benim istediğim ürün ya da aradığımı buldum diyemem tabiiki ama yine de oldukça kaliteli ve başarılı bulduğum bir ürün.

Selim markasını daha çok meraklısı olduğun kolonyalarından tanıyorum. Bu duş jelinin minik boyunu markette görünce de denemek için oldukça iyi bir fırsat diye düşündüm.

SELİN DUŞ JELİ

Peeling özellikli de diyebileceğimiz bu duş jelinin içinde küçücük parçacıklar doğal fındık kabukları var. Bu parçacıklar ölü deriyi atıp cildin canlanmasını sağlıyor. Kokusu gerçekten güzel hem greyfurt hem nar birlikte çok hoş bir esans oluşturmuş. Çok kalıcı değil koku ama üzerinizde bir süre kalıyor ve bu süre boyunca da güzel bir ferahlık hissetmenizi sağlıyor.

Hakkında okuduğum bilgilere göre bu jel paraben içermiyor ve hem hassa ciltlerde hemde çocuklarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Tamamen çevreci özelliklere sahip ve Almanya 'da dermotolojik olarak test edilmiş.

Ben memnun kaldım açıkçası eğer elimde denemem gereken bayaa bir duş jeli olmasaydı yenisini alırdım ama notumu aldım elimdekiler bittiğinde mutlaka alıcam.

REEC.

1 yorum: