3 Ağustos 2015 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #47 : ARKO NEM ZEYTİNYAĞLI

Merhaba arkadaşlar;
 
Bugün size Arko Nem Doğal Bakım, %100 doğal zeytinyağı ile zenginleştirilmiş el kreminden bahsetmek istiyorum. Arko zaten Türkiye'deki tüm bayanlar tarafından bilinen ve beğeniyle kullanılan bir marka benim içinde aynı durum tabiisi söz konusu fakat daha önce zeytinyağlı olanına denk gelmemişti.
 
İlk önce tüp formundakini uygun fiyatlı olduğu için bir market alışverişimde
tüp halinde olan çeşidini almıştım çok memnun kalınca 150 ML lik olanından aldım. Ürünün bir de bunlardan hariç 300 ML lik büyük boyu da var. Benim aldığım boy genelde 6 TL civarına satılıyor eğer Migros indirimine denk gelirseniz de 3 TL almış oluyorsunuz.

ARKO NEM ZEYTİNYAĞLI

Ambalajı ile ilgili ekstre belirtmem gereken bir şey yok klasik kutu formunda bir ürün. Ama kremin kendisi klasik Arko kremlerden farklı olarak açık yeşil renkte. Bunun gerçekten zeytinyağlı olmasıyla alakası var mı yoksa bir renklendirme mi bilemiyorum ama bende çok daha doğal ve çok daha içeriğine uygun olduğu izlenimi yarattığı kesin. Kıvamı da normal bildiğimiz Arko kremlerinden biraz daha hafif yapıda ve çok çabuk emiliyor. Koku olarak da çok hafif bir kokuya sahip bu nedenle hiç kimse de rahatsızlık yaratacağını sanmıyorum.

ARKO NEM ZEYTİNYAĞLI
 
Ürünün kendi sayfasından aldığım bilgiye göre cilt tarafından kolay emilimini su bazlı yapısı sağlıyormuş. Bu şekilde de cildin doğal nem dengesini sağlamaya ve cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olmayı vaadediyor. Nemlendirmesinin gerçekten çok iyi olduğunu söyleyebilirim ama pürüzsüzleştirme ile ilgili herhangi bir tespitim olmadı.
 
Umarım sizinde beğenerek kullandığınız bir krem olur. Sizinde bu şekilde memnun kaldığınız cilt kremleri varsa bana bildirebilirmisiniz?
 
REEC.

1 yorum: