15 Ağustos 2015 Cumartesi

KOLLEKSİYONUMDAN SEÇMELER #4 : PARFÜMLERİM

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size parfüm kolleksiyonumdan biraz bahsetmek istiyorum. Ama önce belirteyim sadece kolleksiyonumdaki parfümlerden ismen bahsedeceğim bu yazımda çünkü her biri için ayrıca yazı hazırlamayı planlıyorum.

İlk parfümümüz benim ortaokuldan beri kullandığım bir parfüm. Ortaokulda bir hediyeleşme yapmıştık sınıfta bana düşen arkadaşım almıştı o günden beri sürekli alırım. Aslında pek genç kız için uygun bir parfüm değil o zaman için pek iyi bir fikir değilmiş ama ben hep sevdim. Hunca dan Viva Cappio:

VİVA CAPPİO

İkinci parfümüm yeni aldığım ve açıkçası şilesine bayılıp kolleksiyonuma kattığım ama kokusunu da sevdiğim bir parfüm. Angie Hot Loves:

ANGİE HOT LOVES

Üçüncü parfüm ise Avondan baya bir süre önce aldığım bir parfüm. Hatta sanırım bu bana hediye gelmişti tam emin değilim. Avon Sun Moon Stars:


AVON SUN MOON STARS

Gelelim dördüncüye bu parfümcüğü bana kuzenim hediye etti şişesine kutusuna ve herşeyine bayılıyorum. Marc Jacobs dan Dot:

MARC JACOBS DOT
Bir sonraki parfümüm yine kuzenimden hediye Christina Aguilera nın bir parfümü gerçekten çok hoş bir kokusu var ve minik boyuna bayılıyorum. 

CHRİSTİNA AGUİLERA

Bir sonraki parfümüm ise yine bir ünlünün adına üretilmiş. Avril Lavigne nin bir setinde vardı. Çok şeker ve hafif bir kokusu var.


AVRİL LAVİGNE

Bir sonraki parfümüm kokusuna bayıldığım ve sürekli aldığım bir parfüm. Ulric De Valens den Gold Issume:


ULRIC DE VALENS

Bir diğer kolleksiyon parçamız da Aslında kendine hayran olmasam da parfümünü beğendiğim Madonna dan Truth or Dare:
MADONNA TRUTH OR DARE
 
Bu parfümü ise senelerce alıp almamakta kararsız kaldım ama aldığımdan beri de bittikçe yeniliyorum. Yves Rocher den Lilas Mauve:


YVES ROCHER LILAS MAUVE

Bir diğer parça ise Pastel marka bir parfüm. Dükkanda dener denemez hemen bir tane kaptım ve bayılarak sürüyorum. Pastel Dolce yeşil :


PASTEL DOLCE

Bir diğer parfümüm ise bana bir çekilişte hediye gelen ve severek kullandığım bir parfüm. Yardley in Valley of the Lilly si:

YARDLEY VALLEY OF THE LILLY

Son olarak da yine yurt dışından aldığım bir parfüm. Gabriela Sabatini den Miss Gabriela:


GABRIELA SABATINI MISS GABRIELA

Evet arkadaşlar benim parfüm kolleksiyonum bu şekilde bu parfümleri mutlaka blogda daha ayrıntılı anlatmayı düşünüyorum. Eğer öncelikle yazmamı istediğiniz varsa yorum olarak belirtirseniz sevinirim.

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder