29 Temmuz 2015 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ #45 : ESRARENGİZ BAHÇE

Merhaba arkadaşlar;

Aslında bu yazının başlığından çok emin olamadım çünkü bu yazıda bahsedeceğim şey bir bir kitap daha doğrusu boyama kitabı.

Esrarengiz Bahçe


Evet doğru tahmin ettiniz; Esrarengiz Bahçe den bahsediyorum. Bu sene başından beri herhalde bütün bloggerların bahsettiğini ve yazılar hazırladığımı görmüşsünüzdür.

Esrarengiz Bahçe

Şuan piyasada küçük büyük bu kitaplardan bolca var ama ben aldığımda bu kitap tekti ve oldukça zor bulunuyordu. Ben internet üzerinden bir sitede bulup almıştım. Önce görünüşünden bahsedeyim. Karton bir üst kapakla geliyor kitabımız ve karton kapağında hem kitabın ön yüzü hem iç yüzü boyama yapılabilecek desenlerle dolu. Benim gibi başkası var mıdır bilmem ama ben boyamaya üst kapaktan başladım üstelik altına geçme korkusu olmadığından keçeli kalemle boyadım çok da güzel oldu.

Esrarengiz Bahçe


Sayfaları çok kalın değil dediğim gibi eğer keçeli kalemle boyarsanız maalesef arkaya geçiyor. Ben arka yüzünde çok beğendiğim bir desen yoksa stabilo kalemlerle boyama yaptım çok güzel renk verdiler. Ama ağırlığı renkli kurşun kalemlerle boya kalemleriyle boyadım.

Oldukça rahatlatıcı bir uğraş olduğunu söyleyebilirim özellikle benim gibi resim yapmayı seven ama çöp adamdan başka bir şey çizemeyen birisi iseniz bu tam size göre. Renklerle uğraşmak istediğiniz şekilde renklendirmek gerçekten çok zevkli.


Umarım sizinde beğendiğiniz bir uğraş olur aklınızı boşaltma konusunda işinize yarar.

REEC.
 

4 yorum:

 1. bende yaradı :)))) sevgiler

  YanıtlaSil
 2. Bende de var benim renkli dünyam birde miss gibi kokuyor. Düz çizgi çizmeyen ben harikalar yarattım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de gordum o kıtabı ama henüz almadım bu bıtınce mutlaka bakmalıyım o zaman

   Sil