27 Temmuz 2015 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #44 : PLAY WORLD ISLAK MENDİL

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size uzun zamandır kullandığım oldukça uygun fiyatlı bir ıslak mendilden bahsetmek istiyorum.

Ben bu mendilleri ŞOK marketlerden alıyorum ama sanırım DİASA marketlerde de satılıyormuş. Play World isimli ıslak mendillerden bahsediyorum bu arada.

Play World

Aslında sanırım 3-4 çeşidi daha var ama benim elimdeki yeşil ambalajlı olanı. Öncelikle fiyatı çok ucuz 1 TL ye aldım ben ve bu her zamanki fiyatı indirim değil yani. İçinde 64 adet mendil var bence gayet iyi fiyatı ucuz yapılıp adedi azaltılmamış. Kapaklı bir ambalajı var ben böyle olmasını ayrıca tercih ediyorum hem daha steril hem daha pratik oluyor. 

Fiyat performans oranı bence gayet iyi. Fiyatı düşük diye kalitesiz olduğunu düşünmeyin hani öyle kağıt gibi olan mendillerden değil çok kalın yapılı değil ama bence gayet güzel yumuşak ve hoş kokulu bir mendil. ıslaklığı gayet yerinde ve çabuk kurumuyor. Kokusu da gayet ferah turunç portakal mandalina ve limon kokularının ve biraz da yeşil elma kokusunun karışımı bir kokusu var. Çok yemiz çok ferah bir his bıraktı bende. 

Bu mendille ilgili olumsuz bir görüşüm yok açıkçası ve herkese tavsiye ederim ucuz, pratik, temiz ve güzel kokulu. Sizin de böyle bildiğiniz ürünler varsa benimle de paylaşırsanız sevinirim.


REEC. 

3 yorum:

 1. ben çok fazla ıslak mendil kullanan biri değilim fakat bu markayı almıştım bi defa ve gerçekten dediğiniz gibi diğerlerine göre daha iyi ve kaliteli

  bloğunuzu takibe aldım eğer ilginizi çekerse bende bloğuma beklerim

  http://misevimm.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. en kısa zamanda zıyaret edecegım yorumun ıcın cok teşekkür ederım

   Sil