30 Haziran 2015 Salı

ALIŞVERİŞ GÜNLÜĞÜ #14 : MLİFE

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size Migrostan yaptığım bir alışverişte aldığıö bir kaç parça üründen bahsetmek istiyorum. 

Bu ürünleri diyet ürünlere ait bölümde daha önce de görmüştüm ama denememiştim. Mlife markasının ürünlerini belki siz de daha önce görmüşsünüzdür.

Ben ufak kuruyemiş peketlerinden bir de kuru meyve cipslerinden aldım.

Önce kuruyemiş peketinden bahsedeyim. 50 gramlık bir peket toplam içindkilerin kalorisi 183 kcal mış yani paketin üzerinde o şekilde yazıyor. Dİyetinize göre ara öğün olarak kullanabileceğiniz bir ürün bence. İçerisinde kuruüzüm dut kurusu ve badem var fakat hepsi organik ve hepsi ciğ halde. Bence gayet güzel düşünülmüş bir ürün fakat hem dut hem üzüm bana biraz fazla tatlı geldi o nedenle için biraz daha badem karıştırarak yedim ama tabii kalorisini ona göre hesaplamalısınız eğer diyet için tüketecekseniz.

MLİFE ORGANİK KURUYEMİŞ
 
Aldığım diğer bir ürün de organik kuru meyve cipsleri başkaca kaç çeşidi var bilmiyorum ama ben üç çeşit gördüm üçünden de aldım; incir,elma,kayısı...
 

MLİFE MEYVE CİPSİ
 
Meyve pürelerinin preslenmiş hali diye tanımlayabiliriz sanırım ürünleri. Yuvarlak form vermişler 30 gramlık poşetler halinde satılıyorlar. yine her paketin üzerinde içerdiği kalori miktarı yazıyor. Fırınlanarak hazırlandığı belirtilen ürünlerle ilgilşi beni en çok hayal kırıklığına uğratan paketten çok az ürün çıkıyor olması. Ara öğün olarak düşünülmüş ürünler oldukları için az hazırlanmışlar belki ama fiyatlarına göre bana az geldi açıkçası. Aşağıdaki resimde incir cipsi paketindn çıkan tüm ürünü paylaşıyorum bakalım zi ne düşüneceksiniz?
  

MLİFE İNCİR CİPSİ
 
 
Benim bu ürünlerle ilgili fikirlerim bu şekildeydi sizin kullandığınız diyet ürünleri var mı? varsa benimle paylaşırmısınız?
 
REEC.
 
 

 

 

 

2 yorum:

 1. Merhaba,
  Blogunuzu takibe aldım bana da beklerim :)
  http://somurtkansirine.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim ben deen kısa zamanda zıyaret edecegım :)

   Sil