30 Mayıs 2015 Cumartesi

KOLLEKSİYONUMDAN SEÇMELER #2 : KAŞ FIRÇALARIM

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size elimde bulunan kaş fırçalarından bahsetmek istiyorum. Ben kaşları çok ince olan birisi değil öyle çok fazla doldurma ve şekil verme işlemi de yapıyor sayılmam bu nedenle çok sayıda fırçam yok.

Elinde sadece 4 adet kaş fırçası var bunların üçü şekil olarak birbirinin aynı sadece en son aldığım fırça onlardan farklı.

KAŞ FIRÇASI

Bu gördüğünüz üç fırça dediğim gibi şekil olarak birbirinin aynı olan klasik yapıdaki kaş fırçalarından. Yani bir tarafı tarak bir tarafı fırça şeklinde olanlardan. Ortadaki solingen markasına ait olan biraz daha küçük boy olduğundan seyahat ürünü olarak da kullanıyorum. Siyah saplı olan markasını maalesef hatırlamadığın bir setten çıkmıştı gayet te memnun kullanıyorum. Diğeri ise yine bir setten ecotools markasının bir setinde çıkmış bir parça bundan da gayet memnunum ve tavsiye ederim.

KAŞ FIRÇASI

Yukarıdaki resimde gördüğünüz benimde yeni aldığım ve aldığıma çok çok memnun olduğum son kaş fırçam ise Flormar markasının bir fırçası. Dediğim gibi çok fazla kaşlarıyla işi olan biri olmadığımdan diğer fırçalar benim işimi görüyor diye düşünüyordum ama bu fırçayı alıp kullanmaya başladığımdan beri aslında eksik Bir şeyler varmış diyorum. Gerçekten Kaşlarınıza çok güzel şekil veriyor ve ifadenizi bile değiştiriyor bu nedenle bu fırçayı kesinlikle almanızı öneririm ben bayıldım.

Umarım yazımı beğenmişsinizdir. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder