28 Mayıs 2015 Perşembe

ÇEYİZ ALIŞVERİŞİ #4 : A101

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size bir kaç ay önce A101 çeyizim in yaptığım bir kaç parça alışverişten bahsedeceğim. Şuan maalesef aynıları satışta değil ama paylaşmak istedim çünkü hem fikir vermek açısından işinize yarayacağını düşünüyorum hem de A101 de dönüşümlü olarak aynı ürünler geldiği için daha sonra tekrar rastlayacağımızı düşünüyorum.

Öncelikle iki katlı sunum tepsisi aldım üzeri cup cake desenli. Aslında cup cake desenini çok tercih etmem ama sanırım modaya kapıldım. Özellikle günlerde masa üzerinde ya da çay servislerinin yanına kurabiye vs koymak için çok güzel oluyor. Bunlarla takım yine aynı amaçla kullanmak üzere sunum kaşığı ve bıçağı iki takım set aldım. Ben genelde her şeyi birbiriyle uyumlu ve set haline getirilmiş olarak seviyorum. Bazı şeyleri takım olarak almasam da mutlaka sonradan onları takım hale getiriyorum.Üzerinde yine aynı desenin olduğu peçeteliklerden on iki adet aldım pek fazla kullanmıyorum ama güzel bir masa hazırlarsam ihtiyacın olabilir diye düşündüm.


Ve son olarak takımı tamamlamak üzere altı tane aynı desenli altı tane de farklı desen fakat yine cupcake desenleri olan bardak altlıkları aldım. Çeyizliklerimi paylaştıkça göreceksiniz ki bardak altlıkları benim takıntılı olduğum şeylerden biri tabi görür görmek iki takım kaptım.


Umarım kendime yaptığım pasta takımını beğenmişsinizdir. Sizinde bu şekilde hazırladığımız takımlar var mı? Benimle paylaşır mısınız?

REEC.

1 yorum: