24 Mayıs 2015 Pazar

ALIŞVERİŞ GÜNLÜĞÜ # 12 : KİLER MARKET

Merhaba arkadaşlar;

Bugün sizle bir alışveriş yazısı paylaşacağım ama biraz farklı bir yazı olacak çünkü içinde kozmetik yok. Genelde sizinle indirim alışverişlerimi ya da kozmetik ürünlerinin alışverişlerini paylaşıyorum ama bu sefer bir market alışverişi paylaşmak istedim.

Benim evimin karşısında Kiler market var oradan bir şeyler aldım bazılarını sizinle paylaşmak istedim.

Öncelikle Torku markası her geçen gün yeni bir şeyler çıkarıyor ve şimdiye kadar denediklerimi gerçekten beğendim. Bu sefer de tuzlu kek tarzında bir ürün çıkarmış. Adı 8:15 ; kahvaltı için yeni nesil kahvaltı diye tabir etmişler.

TORKU 8:15Başka çeşitleri var mı bilmiyorum ama ben iki çeşidini denedim birisi çörek otlu olan diğeri de patatesli her ikisine de bayıldım kesinlikle tavsiye ederim. 


TORKU 8:15

Diğer bir ürün de koskanın tahin bal karışımı tüp şeklinde ürünü. Ben tahin pekmez çok severim hem hazır bu şekilde karışık olarak alırım hem de kendim ayrı ayrı karıştırırım. Bu şekilde bal tahin daha önce denememiştim o nedenle bir tadına bakmak istedim fakat maalesef pek bana hitap etmedi bu markayı çok severim aslında ama baş tahin karışımı ne çok tatlı ne çok tahınlı olmuş sanki tam oranın tutmamış gibi geldi ama belki siz beğenirsiniz  deneyin bence.

KOSKA BALLI İKİLİ

Bu şekilde ilk defa denediğim bana değişik gelen market ürünlerinde de arada size bahsetmeye çalışıcam umarım ilginizi çeker.

REEC.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder